Trwa ładowanie...

Zamknięty komisariat policji w Brwinowie. Policjant na kwarantannie

Komisariat policji w Brwinowie został tymczasowo zamknięty. Jeden z policjantów ma objawy grypopodobne. Osoby, które miały z nim kontakt są objęte nadzorem.

Zamknięty komisariat policji w Brwinowie. Policjant na kwarantannieŹródło: Policja, fot: Policja
dzy0a3d
dzy0a3d

Informację o objęciu kwarantanną komisariatu w Brwinowie przekazała stołeczna policja na Twitterze.

U jednego z funkcjonariuszy pełniącego służbę w komisariacie pojawiły się objawy grypopodobne. Osoby, które miały z nim kontakt zostały objęte nadzorem i czasowo odsunięte od obowiązków służbowych. Policjant nie przebywa w szpitalu.

- Nie mamy informacji o tym, żeby funkcjonariusz miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Jednak podjęliśmy decyzję, aby czasowo odsunąć policjantów oraz pracowników komisariatu od pełnienia obowiązków, ze względu na to, że badany funkcjonariusz miał z nimi kontakt w ostatnich kilku dniach - powiedział TVN Warszawa rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak.

Obecnie funkcjonariusze czekają na wyniki badań policjanta na obecność koronawirusa. Aby zapewnić ciągłość funkcjonowania policji w gminie Brwinów, przekierowano tam policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie oraz Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Nadzorem objętych jest ponad 20 osób. To funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni komisariatu.

- Badany pod kątem koronawirusa funkcjonariusz nie jest hospitalizowany. Liczymy, że wynik będzie negatywny. Wówczas komisariat będzie mógł wrócić do normalnej pracy - dodał rzecznik KSP.

Źródło: TVN Warszawa

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

dzy0a3d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzy0a3d
Więcej tematów