Trwa ładowanie...

Zamkną stację metra Plac Wilsona

W weekend zainstalują tam system informacji dotykowej.

Zamkną stację metra Plac Wilsona
d1xdgg7
d1xdgg7

W sobotę, 21 listopada nieczynne będą wyjścia i wejścia na stację metra Plac Wilsona znajdujące się bezpośrednio przy placu Wilsona (głowica płd.). W niedzielę, 22 listopada zamknięte będą wyjścia i wejścia zlokalizowane przy Urzędzie Dzielnicy Żoliborz (głowica płn.). Podczas następnych weekendów podobne utrudnienia będą występowały na stacjach Pole Mokotowskie i Politechnika. Zamknięcie głowic jest niezbędne do wykonania systemu informacji dotykowej dla osób niewidomych.

W najbliższy weekend 21-22 listopada system informacji dotykowej będzie montowany na stacji metra Plac Wilsona. W sobotę, 21 listopada niedostępne będą wyjścia i wejścia oraz windy prowadzące na stację bezpośrednio od strony placu Wilsona (głowica płd.).

W niedzielę, 22 listopada nie będzie można korzystać z wyjść i wejść na stację oraz wind znajdujących się przy Urzędzie Dzielnicy Żoliborz (głowica płn.).

Podczas kolejnych weekendów prace będą prowadzone na stacjach Pole Mokotowskie i Politechnika:

Pole Mokotowskie

d1xdgg7

- sobota, 28 listopada – nieczynne wyjścia i wejścia na stację znajdujące się przy ulicy Rakowieckiej (głowica płd.) oraz windy
- niedziela, 29 listopada – nieczynne wyjścia i wejścia na stację znajdujące się bliżej ulicy Batorego (głowica płn.)

Politechnika

- sobota, 5 grudnia – nieczynne wyjścia i wejścia na stację znajdujące się przy al. Armii Ludowej (głowica płd.) oraz windy
- niedziela, 6 grudnia – nieczynne wyjścia i wejścia na stację znajdujące się przy ulicy Nowowiejskiej (głowica płn.).

d1xdgg7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xdgg7
Więcej tematów