Trwa ładowanie...

Zamkną Marszałkowską przy Świętokrzyskiej!

Od piątku! Na szczęście tylko jedną część!

Zamkną Marszałkowską przy Świętokrzyskiej!
dbsnnme
dbsnnme

W dniach od 16 do 23 listopada wyłączona z ruchu zostanie wschodnia jezdnia ulicy Marszałkowskiej w rejonie ul. Świętokrzyskiej i budowy stacji centralnego odcinka II linii metra - C11 (Świętokrzyska) - poinformowało Warszawskie Metro.

Zamknięcie związane jest z wykonywanym dodatkowym wzmocnieniem ścian szczelinowych budowanej stacji C11 (Świętokrzyska), na które zdecydowano się po analizach sytuacji, jaka miała miejsce w rejonie ul. Szkolnej - podczas budowy osunęła się ziemia.

Tym, którzy w weekend chcą podróżować tramwajami przypominamy, że podczas dwóch kolejnych weekendów – 17-19 i 24-26 listopada br. – tramwaje nie będą kursowały trasą W-Z. Kursowanie linii 16, 20 i 23 zostanie zwieszone. Linie 18 i 26 pojadą trasami zastępczymi. Zostaną uruchomione tramwajowe i autobusowe linie zastępcze. Zmiany spowodowane są pracami torowymi.

dbsnnme

Od 17 listopada, od godziny 0.30 do 19 listopada, do godziny 4.00 oraz od 24 listopada, od godziny 0.30 do 26 listopada do godziny 4.00 – tramwaje nie będą kursowały trasą W-Z na odcinku kino Femina – Dworzec Wileński.

dbsnnme
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbsnnme
Więcej tematów