Trwa ładowanie...

Zamkną część popularnego P+R

Od dziś z użytkowania zostanie wyłączona 1/3 parkingu.

Zamkną część popularnego P+R
dd64fa0
dd64fa0

Wczoraj urzędnicy poinformowali, że od środy przez około miesiąc nieczynny będzie drugi poziom P+R Marymont. W tym czasie parking będzie remontowany.

Od dziś liczba miejsc parkingowych na P+R Marymont zmniejszy się aż o 1/3. Dla korzystających z tego typu parkingu, będzie to spory kłopot. Jak pokazują statystyki prowadzone przez Zarząd Transportu Miejskiego, P+R przy metrze Marymont jest najbardziej obleganym parkingiem przy I linii metra.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie ZTM , drugi poziom parkingu P+R Marymont będzie wyłączony z eksploatacji od 19 sierpnia przez około miesiąc. Będą tam prowadzone prace remontowe. "Pozostałe poziomy parkingu będą dostępne bez zmian" - informuje ZTM.

System parkingów „Parkuj i Jedź” (Park & Ride) umożliwia bezpłatne parkowanie pojazdów osobom, które w chwili wyjazdu z parkingu przedstawią ważny:

- bilet dobowy,
- bilet weekendowy,
- bilet weekendowy grupowy,
- 30-dniowy,
- 90-dniowy,
- bilet seniora,
- bilet dla dzieci z rodzin z trójką dzieci,
- dokument uprawniający do bezpłatnych przejazdów środkami lokalnego transportu zbiorowego organizowanego przez m.st. Warszawę.

dd64fa0

W innym przypadku użytkownik jest zobowiązany do uiszczenia przy wyjeździe z parkingu jednorazowej opłaty za wynajem miejsca parkingowego w wysokości 100 zł.

dd64fa0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd64fa0
Więcej tematów