Trwa ładowanie...

Zamieszki na stadionie Legii

Mecz Legii z Jagiellonią przerwano po pierwszej połowie! [WIDEO]

Zamieszki na stadionie Legii
d123c79
d123c79

Podczas meczu Legii z Jagiellonią Białystok doszło do bijatyki na trybunach. Decyzją biura bezpieczeństwa miasta Warszawy mecz został zakończony po pierwszej połowie.

Niespokojnie było jeszcze przed meczem. Z sektora zajmowanego przez kibiców Białegostoku zaczęły lecieć w stronę kibiców Legii petardy hukowe. Potem kibice zaczęli forsować bramę odgradzającą ich sektor od strefy buforowej (wolnej od kibiców, rozdzielającej drużyny obu klubów). Konflikt się zaostrzył, gdy kibice warszawskiej drużyny wywiesili w swoim sektorze - do góry nogami "zdobyte" wcześniej flagi klubowe Jagiellonii.

Wówczas obu stron zaczęły lecieć petardy i fajerwerki.Częściowo zamaskowani kibole Legii ruszyli do strefy buforowej i sforsowali bramę do sektora gości. Zaczęła się bijatyka. Po kilku minutach od jej rozpoczęcia wkroczyła policja. Ostatecznie w trakcie i po meczu zatrzymano 38 osób.

Spotkanie odbywało się przy zamkniętej "Żylecie " - to kara, jaka nałożyła na Legię Komisja Ligi za race, świece dymne i fajerwerki podczas meczu z Koroną. W środę mają zostać ogłoszone kary, jakie za tę zadymę zostaną nałożone na klub.

d123c79
d123c79
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d123c79
Więcej tematów