Trwa ładowanie...

Zakupy w Biedronce to "obciach"?

Czterech na dziesięciu warszawiaków nie chce się przyznać, że tam bywa!

Zakupy w Biedronce to "obciach"?
d2d88uj
d2d88uj

Dyskonty, czyli sklepy sprzedające towary w obniżonych cenach na dobre zadomowiły sie na warszawskim rynku. Wyrastają jak grzyby po deszczu, pojawiają się nawet w miejscach historycznych lub kultowych dla stolicy. Każdy kto chodzi do Biedronki czy Lidla wie, że tym sklepom nie brakuje klientów. A jednak nie wszyscy otwarcie się do tego przyznają! Jak donosi serwis Sfora.pl, co szósty Polak wstydzi się zakupów w dyskontach!

Zakupy w Lidlu czy Biedronce są największym obciachem dla warszawiaków. Według serwisu, który powołuje się na raport Konsument 2014, przygotowany przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii, aż czterech na dziesięciu mieszkańców stolicy nie chce się przyznać, że tam bywa.

Do zakupów niemarkowych produktów w dyskontach najczęściej przyznaje się młodzież do 19. roku życia oraz studenci.

Czy kupowanie w Biedronce lub Lidlu to naprawdę obciach? Co o tym myślicie?

Przeczytajcie też: Na pl. Zbawiciela stanie symbol heteroseksualizmu?

d2d88uj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d88uj
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj