Trwa ładowanie...

Zakochaj się w swingu nad Wisłą!

Potańcówka w przedwojennym stylu, bezpłatne warsztaty swingowe oraz zdjęcia starej Warszawy

Zakochaj się w swingu nad Wisłą!
d1z3o20
d1z3o20

W niedzielę 4 sierpnia powrócą do Warszawy legendarne nadwiślańskie potańcówki. Niepowtarzalny urok lat trzydziestych zapanuje w Cudzie nad Wisłą (Bulwar Flotylli Wiślanej) za sprawą tancerzy wirujących na parkiecie w rytmach swingu granego na żywo przez jazz band Marka Shepherda.

Już po raz drugi magicznego klimatu nie z tej epoki będziemy mogli doświadczyć w ramach imprezy „Zakochaj się w swingu nad Wisłą”. Będzie to wyjątkowe wydarzenie nawiązujące do tradycji przedwojennych potańcówek**na świeżym powietrzu, a wszystko odbędzie się w nietuzinkowej scenerii klubu Cud nad Wisłą. Naszymi działaniami wpisujemy się w coraz popularniejszy **nurt odbudowywania warszawskich zwyczajów okresu międzywojnia – mówi Przemek Dziubłowski organizator imprezy.

Dla wszystkich, którym ciężko usiedzieć w miejscu przy porywających dźwiękach swingu, współorganizator imprezy, Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL przygotowało 20-minutowe bezpłatne warsztaty wprowadzające do tańca swingowego. Całości dopełni prezentacja zdjęć z epoki, udostępnionych przez partnera wydarzenia - Narodowe Archiwum Cyfrowe.

d1z3o20
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z3o20
Więcej tematów