Trwa ładowanie...

Zaginęła Donata Płochocka

Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że dziewczyna może przebywać poza granicami kraju.

Zaginęła Donata Płochocka
d1si47q
d1si47q

Policjanci z Mińska Mazowieckiego poszukują zaginionej 15-letniej Donaty Płochockiej, która opuściła swój dom 12 stycznia nad ranem i do tej pory nie wróciła oraz nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i znajomymi. Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że dziewczyna może przebywać poza granicami kraju. Policjanci będą teraz nawiązywać kontakt z funkcjonariuszami europejskiego kraju, do którego mogła trafić zaginiona. Policja apeluje o kontakt z mińską komendą do wszystkich osób, które mogły widzieć zaginioną, bądź znają miejsce jej obecnego pobytu.

Donata Płochocka jest wzrostu około 165 cm, waży około 50 kg, jest szczupłej budowy ciała i ma ciemne długie włosy oraz niebieskie oczy.

15-latka w dniu zaginięcia była ubrana w ciemne spodnie oraz czarne trapery sznurowane za kostkę. Zaginiona miała prawdopodobnie ze sobą skórzaną czarną torbę z obrazkiem kolorowych butów.

Policjanci zdobyli już informacje, które wskazują na to, że dziewczyna wyjechała za granicę, do jednego z krajów europejskich.

Policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny wszystkie osoby, które widziały Donatę Płochocką i mogą znać miejsce pobytu zaginionej. Można dzwonić na numery tel.: 25 759 72 00 do oficera dyżurnego, 25 759 72 34 lub 25 759 72 64 do wydziału kryminalnego lub alarmowe 112 i 997, a także napisać email na adres: policjaminskmazowiecki@vp.pl. Można też zgłosić się do każdej jednostki Policji w kraju.

d1si47q
d1si47q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1si47q
Więcej tematów