Trwa ładowanie...

Zaginął Paweł Przygódzki

W piątek wieczorem wyszedł do klubokawiarni Temat Rzeka. Do tej pory nie wrócił do domu...

Zaginął Paweł Przygódzki
d4gc4r3
d4gc4r3

Funkcjonariusze z Pragi Południe poszukują zaginionego 26-letniego mężczyzny. Paweł Przygódzki ma około 184 cm wzrostu, krępa budowa ciała, waga około 105 kg, włosy ciemne, krótkie, twarz okrągła, oczy brązowe. W dniu zaginięcia był ubrany w czarno-białą bluzkę z napisami biało-pomarańczowymi z krótkim rękawem, spodnie długości ¾ koloru niebieskiego, białe sportowe buty, miał też okulary z ciemnymi oprawkami.

Mężczyzna w nocy z 5 na 6 lipca w godz. 22.00 - 03.40 bawił się ze znajomymi w klubokawiarni „Temat Rzeka” oraz na plaży na brzegu Wisły w okolicach mostu Poniatowskiego. Około 03.40 znajomi rozjechali się do domów, a 26-latek pozostał sam na plaży. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, a jego telefon komórkowy nie odpowiada, nie kontaktował się też z nikim z rodziny i znajomych.

Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu zaginionego lub mogą w jakikolwiek sposób pomóc w jego odnalezieniu, proszone są o natychmiastowy kontakt z policją, nr tel. do komendy przy ulicy Grenadierów: (022) 603-76-55, bezpłatne nr tel. 997 lub 112.

d4gc4r3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gc4r3
Więcej tematów