Trwa ładowanie...

Zabytkowe tramwaje w lany poniedziałek wyjadą na ulice Warszawy

Na trasę wyjadą m.in. popularne "Berlinki"

Zabytkowe tramwaje w lany poniedziałek wyjadą na ulice Warszawy
d3lk62t
d3lk62t

W Poniedziałek Wielkanocny podróżni znów będą mieli okazję przejechać się zabytkowymi tramwajami. - Poczuć się jak mieszkańcy dawnej Warszawy - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

Zabytkowa linia "W" zostanie uruchomiona w poniedziałekW poniedziałek, 17 kwietnia, w godzinach 12 - 18 na trasie:

Pl. Narutowicza – Grójecka – Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – al. Poniatowskiego – al. Zieleniecka – Targowa – Kijowska – al. Tysiąclecia – Kawęczyńska – Bazylika Kawęczyńska

Na trasę linii W wyjadą, użytkowane już w latach 40. wagony N oraz wagony K - popularnie nazywane „Berlinkami”. Pojawi się także skład 105Na.

W tramwajach linii W będzie obowiązywała taryfa ZTM. Bilety krótkookresowe będą kasowane przez konduktorów – członków Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej. Na biletach jednorazowych przesiadkowych oraz czasowych konduktorzy umieszczać będą pieczątkę wraz z adnotacją o da cie i godzinie rozpoczęcia przejazdu.

d3lk62t

Trzeba pamiętać, że przejazd na podstawie ważnego biletu okresowego (krótko lub długookresowego) możliwy będzie po wcześniejszym jego skasowaniu (aktywowaniu karty) w innym pojeździe komunikacji miejskiej lub w bramce metra. - W tramwajach linii W nie będzie można aktywować karty - dodają urzędnicy ZTM-u .

d3lk62t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lk62t
Więcej tematów