Trwa ładowanie...

Za darmo: Zimowe spotkanie dla fanów nurkowania (wideo)

W sobotę 8 grudnia 2012 roku Grupa Eksplorująca Podwarszawskie Nurkowiska zaprasza do Tawerny Korsarz

Za darmo: Zimowe spotkanie dla fanów nurkowania (wideo)
d2rqj6q
d2rqj6q

Kiedy jest zimno, warszawscy nurkowie nie nudzą się! W Korsarzu szykują ciekawe spotkanie, podczas którego zobaczyć będzie można prezentacje zdjęć i filmów oraz dowiedzieć się więcej o działalności GEPN - Grupy Eksplorującej Podwarszawskie Nurkowiska. Będzie podsumowanie sezonu nurkowego 2012, plany i pomysły na rok 2013. Na miejscu będzie dobrze zaopatrzony bar i kuchnia. Można też przynieść swoje ciasto!

Osoby chętne do wzięcia udziału w prezentacji proszone są o kontakt mailowy: info@gepn.pl

Polecamy stronę tawernakorsarz.pl - można tam zobaczyć gdzie znajduje się Tawerna, jak do niej dojechać oraz jak wygląda.

To ciekawe wydarzenie zarówno dla wszystkich aktywnych nurków GEPN, sympatyków, zwolenników oraz tych, którzy jeszcze nie znają GEPN, a chcieliby zanurkować na Mazowszu wraz z Grupą Eksplorującą Podwarszawskie Nurkowiska.

PLAN PREZENTACJI:

  1. Kamil Jaczyński - Podsumowanie sezonu 2012: Tydzień Czystości Wód / Dzień Ziemi / Sprzątanie Świata / Konkurs Fotograficzny / Plany na 2013
  1. Paweł Żochowski - Premiera filmu z wyprawy Towarzystwa Geologiczno - Eksploracyjnego "Złomiarz" oraz Pracowni Geologicznej "Spirifer" do kopalni iłów ceramicznych w miejscowości Zapniów położonej na terenie województwa Mazowieckiego. Polecamy fotorelację i już teraz zapraszamy na premierę filmu z tej eksploracji.
  1. Michał Gorzelak - Eutrofizacja w ECP Moszna
  1. Margita Ślizowska - Prezentacja Safe Water Associacion - 1% Bezpieczna Hańcza
d2rqj6q

Sobota, 8 grudnia 2012, godzina 19:00

Tawerna Korsarz, ul. Gostyńska 45; 01-165 Warszawa

d2rqj6q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rqj6q
Więcej tematów