Trwa ładowanie...

Za darmo: Wystawa prac Tytusa Brzozowskiego

Dzięki jego pracom, możemy odkrywać Warszawę na nowo.

Za darmo: Wystawa prac Tytusa Brzozowskiego
d4b4p7a
d4b4p7a

Tytus Brzozowski opowiada o Warszawie, jako o mieście swoich marzeń – pełnym zdobnych kamienic, wąskich ulic i strzelistych wież. Posługując się elementami architektury i krajobrazu charakterystycznymi dla lokalności Warszawy, tworzy nowe światy, które mimo swej baśniowości ciągle są tutejsze.

Szuka nawarstwień historii, zestawia budynki z różnych miejsc i czasów. W pracach Tytusa Brzozowskiego znajdziemy intrygujące, surrealistyczne elementy, poukrywane wątki i zdarzenia. Dzięki jego pracom, możemy odkrywać Warszawę na nowo.

Już w piątek 9 października o 19:00 odbędzie się otwarcie wystawy jego malarstwa. W programie opowieść artysty o Warszawie i baśniowych wątkach w jego pracach. Podczas pokazu prezentowanego na ekranie sali kinowej Tytus Brzozowski zaprezentuje swoje akwarele, zdjęcia i szkice. Opowie o tym co inspiruje go w Warszawie i jakimi metodami posługuje się szukając tożsamości i charakteru Warszawy.

Podczas prezentacji będzie można posłuchać o poukrywanych w gęstej miejskiej tkance wielkich czajnikach i kostkach do gry, o czerwonych tramwajach pędzących przez wnętrza budynków i o nieistniejących już kamienicach, które w pracach Tytusa Brzozowskiego tworzą nowe ulice.

Prace będzie można oglądać już od najbliższego piątku, od godziny 19.00, w Promie Kultury na Saskiej Kępie, przy ul Brukselska 23.

d4b4p7a
d4b4p7a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b4p7a
Więcej tematów