Trwa ładowanie...

ZA DARMO: Wymienialnia Książek

Warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie książki i zrobienie specjalnej dedykacji dla jej następnego czytelnika

ZA DARMO: Wymienialnia Książek
d3xswfk
d3xswfk

W sobotę 23 listopada w godzinach 16.00-18.00, po raz kolejny odbędzie się cykliczna Wymienialnia Książek w galerii Kordegarda na Krakowskim Przedmieściu. Warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie książki i zrobienie specjalnej dedykacji dla jej następnego czytelnika . W zamian można zabrać inną książkę do domu.

Wybór książek jest całkiem spory - od klasyków literatury, książek historycznych i poezji poprzez romanse i poradniki, encyklopedie, podręczniki, po literaturę dziecięcą i młodzieżową. Książki polskie i zagraniczne, wydania nowe, PRL-owskie i przedwojenne - każdy znajdzie coś interesującego.

W tym miesiącu czekają na wymianę m.in. książki: A. Camusa, M. Bułhakowa, Kartezjusza, E. Bronte.

Wymieniając książki, dajemy im nowe życie. Dzięki naszej akcji te z nich, które nie przypadły nam do gustu, nie umrą zapomniane i zakurzone, gdzieś na najwyższej półce domowej biblioteczki, ale trafią w nowe ręce, dając radość i realizując swoje przeznaczenie.

Akcja promuje czytelnictwo i nawiązuje do historycznej funkcji budynku galerii Kordegarda, w którym od 1857 roku mieścił się skład książek i nut Gebethner i Wolff.

Wymienialnia Książek jest są częścią programu KULTURA NA WYNOS galerii Kordegarda. To cykl działań, które promują wolną kulturę i aktywność artystyczną poza galeryjnymi murami.

d3xswfk

Wymienialnia Książek

23 listopada *w godzinach 16.00-18.00*

Kordegarda, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
kordegarda@nck.pl

www.kordegarda.org

*WSTĘP WOLNY*

d3xswfk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xswfk
Więcej tematów