Trwa ładowanie...

ZA DARMO: Warszawa dla początkujących

Zgłoś się na grudniowe darmowe wydarzenia

ZA DARMO: Warszawa dla początkujących
d2i5xq9
d2i5xq9

Chcesz zwiedzić Muzeum Chopina lub Muzeum Etnograficzne , poznać Zachętę , Amnesty International czy Teatr Studio? Zgłoś się na darmowe wydarzenia w ramach projektu "Warszawa dla początkujacych"!

W grudniu odbędą się kolejne darmowe spacery i spotkania - dla początkujących mieszkańców Warszawy i nie tylko! Jak się zapisać? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

PROGRAM GRUDNIOWY

Poznaj Amnesty Warszawa i Maraton Pisania Listów!
1.12.2013 (niedziela, 14:00, państwomiasto - Andersa 29)
Interesuje Was tematyka praw człowieka? Chcecie nawiązać współpracę z międzynarodową organizacją? A może marzy Wam się udział w Maratonie Pisania Listów? Weźcie udział w spotkaniu! Osoby zainteresowane będą mogły również zostać na dalszej części szkolenia, która rozpocznie się tego samego dnia o 15:30.

d2i5xq9

Teatr Studio od kuchni - spacer międzypokoleniowy
4.12.2013 (środa, 17:00, Plac Defilad 1 - spotykamy się przy kasach)
Zwiedzanie teatrów to już tradycja projektu! Dotychczas mieliśmy okazję poznać kulisy TR Warszawa (czterokrotnie!), odwiedzić Och-Teatr oraz Teatr Dramatyczny. Tym razem zapraszamy Was na oprowadzanie po Teatrze Studio - wezmą w nim udział również uczestnicy projektów seniorskich realizowanych w Towarzystwie Inicjatyw Twórczych "ę". Jakbyście jeszcze nie byli zdecydowani, koniecznie przeczytajcie zapowiedź:

Czy wiesz do czego służy sznurownia albo kim jest inspicjent? Zanim aktor spotka się z widzem, mijają miesiące czasochłonnych przygotowań. Nad każdym z elementów spektaklu pracuje sztab ludzi. Poznajcie ich wszystkich! Zobaczcie teatr od kulis. W ciągu godziny oprowadzimy Was po całym teatrze: od bufetu po pracownię akustyczną. Wyjaśnimy co, gdzie i jak powstaje. Masa anegdot i bezcennych informacji.

*Odkryj Zachętę! *
6.12.2013 (piątek – 15:00, Plac Małachowskiego 3 - spotykamy się przy kasach)
Chcecie dowiedzieć się, jak można włączyć się w to, co dzieje się w Zachęcie? A może marzy Wam się zwiedzanie wystaw? Tym razem połączymy jedno i drugie.


* Chopin : know-how (spotkanie + zwiedzanie + recital)*

  1. 12.2013 (czwartek – 16:30, Okólnik 1) W planach wyjątkowe spotkanie na temat możliwości zaangażowania się w działania Muzeum, zwiedzanie wystawy oraz recital, który rozpocznie się o godzinie 18:00.

Zobacz z nami Muzeum Etnograficzne / Discover Ethnomuseum!

  1. 12.2013 (sobota – 15:00, Kredytowa 1 - spotykamy się w holu) Obejrzymy razem wystawę w Muzeum Etnograficznym - English-speakers, feel also invited!

"Warszawa dla początkujących" to połączenie alternatywnej turystyki miejskiej z promowaniem wolontariatu. Są to darmowe spacery przeznaczone zwłaszcza dla osób nowoprzybyłych do stolicy, ale nie tylko - również dla warszawiaków, którzy tu mieszkają, lecz niektórych aspektów miasta nie znają.

d2i5xq9

Teatry od kuchni, wolontariat w praktyce, spotkania z działaczami i działaczkami sektora pozarządowego, które warto poznać. Możliwość włączenia się w wartościowe inicjatywy. Spośród kilkunastu opcji wybrać możesz temat, który Cię interesuje, zapisujesz się przez formularz zgłoszeniowy, a my zabieramy Cię w popołudniową podróż do świata stołecznych instytucji kulturalnych i organizacji pozarządowych, dając szansę na poznanie miasta od podszewki - zapewniają organizatorki projektu.

Pełen program oraz zapisy: warszawadlapoczatkujacych.blogspot.com

d2i5xq9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i5xq9
Więcej tematów