Trwa ładowanie...
pkin
Luiza Poreda
07-10-2013 17:03

Za darmo: Targi Pracy i Przedsiębiorczości w PKiN

W tegorocznej edycji udział weźmie 106 wystawców, którzy zaprezentują blisko 7 tys. ofert pracy

Za darmo: Targi Pracy i Przedsiębiorczości w PKiN
d4j9ggn
d4j9ggn

Finanse i bankowość, informatyka, inżynieria, farmacja, hotelarstwo i gastronomia - to tylko niektóre z branż, których przedstawiciele na Targach Pracy i Przedsiębiorczości w Pałacu Kultury i Nauki zaprezentują oferty pracy. Dodatkowo będą miały miejsce wykłady, prezentacje oraz indywidualne konsultacje z ekspertami. Podczas targów odbędzie się również Salon Doradztwa Zawodowego oraz Salon Przedsiębiorczości.

W ramach Salonu Doradztwa Zawodowego będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym, poznać zasady poprawnego opracowywania materiałów aplikacyjnych oraz umiejętnego przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas całych targów, wyświetlane będą prezentacje związane z tematyką doradztwa zawodowego.

d4j9ggn

Z kolei Salon Przedsiębiorczości skierowany jest do osób rozważających rozpoczęcie lub rozwój własnej działalności gospodarczej. Osoby szukające praktycznych rozwiązań, znajdą tu informacje, jak wystartować z własnym biznesem. W Sali Rudniewa, odbywać się będą wykłady prowadzone przez praktyków, przewidziano również porady ekspertów z zakresu prawa, finansów i rachunkowości oraz funduszy europejskich.

Udział w targach jest bezpłatny. Lista wystawców oraz program targów znajdują się na oficjalnej stronie: www.tpip.um.warszawa.pl

Organizatorami przedsięwzięcia są Urząd m.st. Warszawy, Urząd Pracy m.st. Warszawy, Uniwersytet Warszawski, Centralny Ośrodek Aktywizacji Zawodowej, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie oraz Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie

d4j9ggn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j9ggn
Więcej tematów