Trwa ładowanie...

Za darmo: Targi Pracy i Przedsiębiorczości!

6 tysięcy ofert pracy lub stażu!

Za darmo: Targi Pracy i Przedsiębiorczości!
d2lk0ez
d2lk0ez

17 października, w środę w godzinach 10.00 – 17.00, w salach wystawowych na czwartym piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Targi to niepowtarzalna okazja na spotkanie się osób poszukujących pracy z pracodawcami. W tegorocznych Targach weźmie udział 110 wystawców, zaprezentują oni blisko 6.000 ofert pracy lub stażu w różnorodnych zawodach i branżach.

Poza ofertą pracodawców tegoroczna edycja Targów Pracy i Przedsiębiorczości obejmuje Salon Doradztwa Zawodowego oraz Salon Przedsiębiorczości.

Salon Doradztwa Zawodowego jest adresowany* do wszystkich osób aktywnie poszukujących zatrudnienia* lub nowych ścieżek kariery. Odwiedzający Targi będą mogli skorzystać z indywidualnej porady profesjonalnych doradców zawodowych, a także wziąć udział w spotkaniach z ekspertami rynku pracy. Zainteresowani będą mogli dowiedzieć się m.in. jak poprawnie opracowywać dokumenty aplikacyjne oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą.

Osoby rozważające założenie lub rozwój firmy mogą podczas Targów skorzystać z oferty Salonu Przedsiębiorczości. Szukający praktycznych rozwiązań znajdą informacje jak rozpocząć przygodę z własnym biznesem, jak finansować działalność gospodarczą poprzez dotacje, pożyczki, fundusze capital venture, w jaki sposób prowadzić dokumentację ZUS w firmie. Uzyskają też wskazówki dotyczące rozliczeń podatkowych, prawa autorskiego, ochrony patentów i znaków towarowych. Najlepsi specjaliści podpowiedzą jak osiągnąć sukces w biznesie.

d2lk0ez

Udział w Targach jest bezpłatny.
Szczegóły znajdziemy na TEJ stronie. Zobaczcie też promocyjne wideo.

d2lk0ez
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lk0ez
Więcej tematów