Trwa ładowanie...

Za darmo: Światowy finał Mistrzostw World of Tanks

Pula nagród wyniesie ponad 900 tys. złotych. Przygotowano również wiele konkursów towarzyszących

Za darmo: Światowy finał Mistrzostw World of Tanks
d4jwc6q
d4jwc6q

W najbliższy weekend do Warszawy zjadą najlepsi gracze "World of Tanks" na świecie! 4-6 kwietnia w Multikinie Złote Tarasy będzie można oglądać ich zmagania na największym ekranie kinowym w Europie. Wstęp na wydarzenie jest wolny, przygotowano również wiele konkursów towarzyszących dla przybyłych widzów.

Popularność esportu na całym świecie rośnie w dynamicznym tempie. Widać to doskonale również w Polsce – ilość graczy World of Tanks w naszym kraju jest jedną z największych w Europie, a większość z nich to mieszkańcy Warszawy. Dlatego bardzo nas cieszy, że tegoroczne finały jednej z najpopularniejszych gier na świecie odbędą się właśnie w naszym mieście. To też dobra okazja żeby pokazać Warszawę gościom z całego świata – cieszy się wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski.

d4jwc6q

W Warszawie spotka się 14 drużyn z całego globu, wyłonionych wcześniej w eliminacjach.* Pula nagród wyniesie ponad 900 tys. złotych.* Ceremonia otwarcia i start rozgrywek zaplanowane jest na piątek, 4 kwietnia, na godzinę 12.00. W sobotę rozgrywki będą trwały od 9.00 rano do około 19.00. W niedzielę rozpoczynamy również o 9.00, a finałowy mecz o tytuł mistrzów świata World of Tanks i ceremonia wręczenia nagród planowana jest w godzinach 17.45 do 19.00 - mówią organizatorzy.

*__*

d4jwc6q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jwc6q
Więcej tematów