Trwa ładowanie...

Za darmo: Spotkanie z Timonem i Pumbą!

Darmowy pokaz filmu "Król Lew" i spotkanie z Emilianem Kamińskim i Krzysztofem Tyńcem

Za darmo: Spotkanie z Timonem i Pumbą!
d4au2h8
d4au2h8

Na tym filmie płakał (i wciąż płacze) premier Donald Tusk! Zresztą co tam premier - pół świata płakało gdy umierał Mufasa, ojciec Simby. Film "Król Lew" skończył właśnie 20 lat. Z tej okazji projekt Prawie Kino Niezależnego Zrzeszenia Studentów UW organizuje pokaz filmowy tego jednego z największych kinowych hitów wszech czasów. Po projekcji odbędzie się spotkanie z odtwórcami ról Timona i Pumby – czyli z Krzysztofem Tyńcem i Emilianem Kamińskim. wawaLove.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

- Mottem całego przedsięwzięcia jest dewiza Timona i Pumby: „Hakuna Matata" – nie martw się. – mówi Astrid Jarosławska, koordynator projektu Prawie Kino NZS UW. – Okres przedsesyjny jest dość nerwowy, na wszystko mamy za mało czasu. Dlatego chcielibyśmy umożliwić wszystkim uczestnikom, by oderwali się na chwilę od codzienności, wrócili pamięcią do beztroskich chwil z dzieciństwa i obejrzeli jedną z najbardziej przejmujących produkcji Disneya. Doładujmy baterie w Auli Starego BUW-u bawiąc się i świętując okrągłą rocznicę premiery filmu – dodaje.

Oprócz samej projekcji, organizatorzy zaprosili aktorów, którzy mocno przyczynili się do sukcesu filmu w Polsce. Krzysztof Tyniec i Emilian Kamiński, obaj mocno zaangażowani w działalność teatralną, zgodzili się spotkać ze studentami by porozmawiać o filmie, kulisach pracy aktora dubbingowego jak i obecnych planach zawodowych. Moderatorzy spotkania zapewniają, że będzie czas na pytania od publiczności.

Pokaz filmu zostanie poprzedzony konkursem z wiedzy o filmie. Chętni powinni śledzić posty organizatorów na oficjalnym wydarzeniu w serwisie społecznościowym . W przypadku dużej liczy uczestników zostaną zorganizowane eliminacje, w których wyłoni się czterech największych znawców filmu, by mogli powalczyć o nagrody przed publicznością.

d4au2h8

*„Hakuna Matata, czyli Timon i Pumba na UW" *
Aula Starego BUW-u, ul. Dobra 56/66
19 maja, poniedziałek, godz. 18.30

Posłuchajmy raz jeszcze: Hakuna matata - piosenka z filmu "Król Lew"

d4au2h8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4au2h8
Więcej tematów