Trwa ładowanie...

Za darmo: rodzinne granie na Pradze-Północ

Kolejny turniej gier planszowych, który odbędzie się w sobotę

Za darmo: rodzinne granie na Pradze-Północ
dto1ym3
dto1ym3

*W sobotę, 3 sierpnia, w godz. 15:00 -18:00 w siedzibie Armii Zbawienia, ul. Ząbkowska 13/13, wejście od ul. Brzeskiej, MAPA ) odbędzie się kolejny turniej gier planszowych, zaplanowany w ramach projektu Baza Akcji Zintegrowanej Animacji.*

Podczas sobotniego spotkania będzie okazja do zagrania w kultową grę „Kolejka” i „Znaj Znak” przekazaną przez ich autora - Karola Madaja oraz Instytut Pamięci Narodowej.

Baza Akcji Zintegrowanej Animacji to projekt konsorcjum 9 organizacji pozarządowych, które wygrały konkurs ogłoszony przez Prezydent m. st. Warszawy Hannę Gronkiewicz – Waltz na działania wyrównujące szanse dzieci mieszkających na Pradze Północ. Kwota dotacji do 2014 r. to blisko 1,7 mln zł. – Jest to wyjątkowy konkurs, ponieważ zakłada, że efektem projektu musi być poprawa wyników w nauce dzieci i młodzieży, wzrost frekwencji szkolnej oraz integracja z grupą rówieśniczą - mówi Hanna Gronkiewicz – Waltz, Prezydent m.st. Warszawy.

dto1ym3

Celem projektu jest wyrównanie szans edukacyjnych i społecznych dzieci w wieku od 7 do 18 lat zagrożonych wykluczeniem społecznym, poprzez organizację klubów młodzieżowych, spektakli i warsztatów, turniejów, korepetycji, zajęć terapeutycznych i profilaktycznych, spotkań dla rodziców z Pragi-Północ. Działania są skierowane do ponad 2600 uczniów praskich szkół podstawowych i gimnazjów, a także dzieci i młodzieży, do których docierają pedagodzy ulicy (streetworkerzy).

dto1ym3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dto1ym3
Więcej tematów