Trwa ładowanie...

Za darmo: Polska Gala BMX

To już czwarta edycja największej klubowej imprezy bmx w Polsce

Za darmo: Polska Gala BMX
d4acmvi
d4acmvi

. Organizatorzy Polskiej Gali BMX po raz kolejny zapraszają do udziału w projekcie podsumowania sezonu bmx w kraju. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę,16 listopada w klubie 1500m2 do wynajęcia . Start - godzina 16:00. Wstęp wolny.

Tego dnia czekają na Was ta*rgi firm odzieżowych* związanych z polskimi sportami ekstremalnymi oraz lifestylem młodzieżowym. Firmy, które rozstawią swoje stoiska oraz zaprezentują swoje produkty, towarzyszyły będą całemu wydarzeniu, tak więc w trakcie gali będziecie mogli zaopatrzyć się w ich sprzęt i ciuchy. Impreza rozpocznie się od otwarcia strefy wystawowej.

Podczas wydarzenia odbędą się także* z*awody street dla zaproszonych zawodników z czołówki kraju. Z „Grubej Rury jam" rozegrany zostanie na specjalnie przygotowanej konstrukcji umożliwiającej grindowanie ponad 5 metrowej poręczy przy schodach. Wybrana grupa riderów oraz przemyślany projekt przeszkody sprawi, że zawody będą bardzo interesującym punktem imprezy.

Poza tym podczas Polskiej Gali BMX czekają na Was:
- Premierowe pokazy filmów bmx, nowe edity, relacje z zawodów oraz dłuższe produkcje dotyczące 20-calowych kółek.
- Wystawa zdjęć najlepszych fotografów ze środowiska bmx. Fotografie z sesji, zawodów, wizyt zagranicznych zawodników w Polsce oraz prace i rysunki utalentowanych przedstawicieli wielu miast i ekip.
- Loterie z cennymi nagrodami od sponsorów, które dostać będzie mógł każdy uczestniczący w imprezie. Opaski rozdawane na wejściu upoważniały będą do udziału w losowaniu części rowerowych, ciuchów, butów oraz bonów od sponsorów i wystawców .

d4acmvi

Wstęp na imprezę mają również osoby niepełnoletnie.**

Od 22.00 rozpocznie się afterparty.

d4acmvi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4acmvi
Więcej tematów