Trwa ładowanie...

Za darmo: "Podróżnik bez powodu". Antypremiera książki Kasi Maniszewskiej

Pierwsza premiera, na której nie będzie można kupić książki... będzie można ją dostać za darmo!

Za darmo: "Podróżnik bez powodu". Antypremiera książki Kasi Maniszewskiej
d3tixig
d3tixig

30 października w Sensie Nonsensu Katarzyna Maniszewska opowie o książce „Podróżnik bez powodu”, czyli o swoim podróżniczym manifeście, a także o swojej ostatniej podróży do malezyjskiej części Borneo. A dlaczego „antypremiera”? Ponieważ na spotkaniu nie będzie można kupić jej książki - będzie można ją dostać za darmo. Czym spowodowana była jej decyzja? Przekonajcie się sami – na spotkaniu Totutotam 30 października w Sensie Nonsensu.

Książka Katarzyny Maniszewskiej to opis niezwykłych spotkań, które przytrafiły się jej w samotnych podróżach.* Nie pytajcie, proszę, czy się nie boję podróżować sama*. Co chwila ktoś mi zadaje to pytanie. Nie. Nie boję się. Czego tu się bać? Jak ma ci spaść cegła na głowę, to spadnie – niezależnie od tego, czy jesteś sam, czy w towarzystwie. Czy w Polsce, czy na drugim końcu świata – pisze Katarzyna Maniszewska i zabiera nas w podróż pełną przygód, zabawnych perypetii, dobrej muzyki i zimnego piwa.

Wraz z autorką trafiamy na tajemniczą laotańską Równinę Dzbanów, gubimy się w lesie w środku Sri Lanki, kluczymy w nocy po indyjskim Waranasi, zachwycamy się krajobrazem wietnamskiej zatoki Ha Long, próbujemy znaleźć drogę do birmańskiego Mandalay, dyskutujemy z amerykańskimi celnikami, jemy karaluchy i pająki w Kambodży, tańczymy z pijakami na praskiej uliczce, uciekamy przed agresorami w Bangkoku, prowadzimy lekcję w wiejskiej szkole w Azji i rozmawiamy – z podróżnikami, muzykami, kryminalistami, pisarzami, nauczycielami, sprzedawczyniami… Bo w samotnej podróży najważniejsi są ludzie – podkreśla Maniszewska, a po lekturze „Podróżnika bez powodu” trudno się z nią nie zgodzić.

* Sens Nonsensu, ul. Wileńska 23*

30 października 2012 (wtorek), godz. 20

d3tixig
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tixig
Więcej tematów