Trwa ładowanie...

[ZA DARMO] „Podróż w Krainę Dźwięku” w centrum handlowym Wola Park

Poeksperymentuj ze światem dźwięków! Interaktywna, muzyczna wystawa rusza już 29 sierpnia!

[ZA DARMO] „Podróż w Krainę Dźwięku” w centrum handlowym Wola Park
d43p6vx
d43p6vx

„Podróż w krainę dźwięków” to projekt, w którym może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. Wystawa składa się z czterech instalacji, na zwiedzenie całości trzeba przeznaczyć co najmniej 45 minut.

Stacja 1 „Dźwięki na wyciągnięcie ręki”, czyli wizyta w studiu dźwiękowym. Na muzyczną przygodę zapraszają Jarosław Boberek (użyczył głosu m.in. słynnemu królowi Julianowi) i Grzegorz Pawlak (słyszeliśmy go m.in. w „Smerfach” i „Sezonie na misia”)

Stacja 2 „Filharmonia”, czyli niezwykłe spotkanie z muzyką klasyczną. Chcesz sprawdzić jak brzmią niektóre klasyczne instrumenty? Tu masz taką możliwość! W interaktywnej muszli koncertowej znajduje się osiem instrumentów. Stojąc w odpowiednich miejscach uczestnicy wystawy będą mogli stworzyć własną kompozycję.

Stacja 3 „Instrumentarium”– daj upust swojej muzycznej kreatywności i zostań wirtuozem dowolnie wybranego instrumentu! Zagraj na organach mechanicznych, dyfuzorze perkusyjnym, gongach, drewnianych i metalowych cymbałach, rurze dźwiękowej czy membranie. Przekonaj się, że grać można na wszystkim!

Stacja 4 „Cztery pory roku” to relaksująca podróż przez niezwykłe plany dźwiękowe. Tylko tutaj muzyki będzie można doświadczyć wszystkimi zmysłami –posłuchać jej, popatrzeć na nią, a nawet… jej powąchać!

Wystawa jest czynna w godzinach otwarcia centrum handlowego i prezentowana będzie do 11 września. CH WOLA PARK

*ul. Górczewska 124 [MAPA] *

d43p6vx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43p6vx
Więcej tematów