Trwa ładowanie...
d1ejh12
d1ejh12

To kolejna edycja nauki tańców warszawskich w magicznej przestrzeni Starej Fabryki Serów przy ulicy Hożej , gdzie od niedawna działa Scena Hoża 51. To projekt Teatru Pijana Sypialnia, który ostatnio w społecznościowym plebiscycie „Śledź warszawski”, mającym na celu wyłonienie najciekawszej inicjatywy w 2013 roku - zdobył II miejsce.

Niemal na każdą edycję tańców są nadkomplety. Uczestnicy często przychodzą w specjalnych kreacjach - anowie zakładają kaszkiety, panie sukienki w groszki.

Pod okiem choreografki Teatru Pijana Sypialnia Izabeli Massalskiej tancerze uczą tańców warszawskich. Każdy może spróbować polki i walczyka. Nie ma ograniczeń wiekowych. A to wszystko do muzyki na żywo! Wydarzenie urozmaici również wspólne śpiewanie przedwojennych szlagierów. Wieczór poprowadzą artyści Teatru Pijana Sypialnia. Przewidziano również konkursy. Będzie można wygrać bilety na widowisko muzyczne „Wodewil Warszawski”, a najlepsze pary zatańczą w stylowych kapeluszach.

d1ejh12

Kiedy: 18 stycznia 2014 r. , godz. 20:15

Gdzie: Scena Hoża 51

WSTĘP WOLNY

Teatr Pijana Sypialnia to grupa młodych artystów, absolwentów i uczniów studia aktorskiego, które działa przy teatrze. Ze swoimi inicjatywami chcą być blisko ludzi. Dlatego występują w kawiarniach, na podwórkach starych kamienic, a nawet… w tramwajach. Nauka tańców warszawskich, to impreza promująca widowisko muzyczne „Wodewil Warszawski”, który pokazują w Starej Fabryce Serów przy ulicy Hożej.

d1ejh12
d1ejh12
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ejh12
Więcej tematów