Trwa ładowanie...

Za darmo: Mikołajki na warszawskich lodowiskach

Fajna impreza dla miłośników łyżwiarstwa

Za darmo: Mikołajki na warszawskich lodowiskach
d4z7bh8
d4z7bh8

Pokazy mistrzów łyżwiarstwa, animacje na lodzie i występ Teatru Jednej Miny. To tylko kilka z atrakcji imprez mikołajkowych, które już we wtorek odbędą się na dwóch stołecznych lodowiskach.

Jeśli wciąż nie macie pomysłu, co robić w Mikołajki, to mamy dla Was nietypową propozycję: wybierzcie się na łyżwy. Stołeczny ratusz zaprasza wszystkich miłośników sportowej atmosfery na specjalne mikołajkowe ślizgawki.

Już jutro, 6 grudnia o godz. 16.00 rozpocznie się impreza na lodowisku, które pojawiło się niedawno przed Pałacem Kultury i Nauki . Głównym punktem programu ma być występ Teatru Jednej Miny. Aktorzy zaprezentują m.in. animacje na lodzie. Podczas wydarzenia nie zabraknie świątecznej atmosfery i muzyki. Co więcej, mniej doświadczonym łyżwiarzom w jeździe będą pomagać profesjonalni instruktorzy.

W tym samym dniu odbędzie się jeszcze jedna "mikołajkowa" ślizgawka. Ruszy o 17.30 na Rynku Starego Miasta. Na miejscu swoje umiejętności zaprezentują profesjonalni łyżwiarze, a także uczniowie z Klubu Łyżwiarstwa Figurowego "Ochota".

d4z7bh8

Lodowiska na Rynku Starego Miasta i przed Pałacem Kultury (od strony ul. Świętokrzyskiej) otwarte są codziennie od 10.00 do 21.00. Wstęp jest całkowicie bezpłatny, zapłacimy jedynie za wypożyczenie łyżew. Ślizgawki mają działać do końca lutego 2017 roku.

d4z7bh8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4z7bh8
Więcej tematów