Trwa ładowanie...

Za darmo: Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

12 drużyn z całego świata. Fajny turniej plus impreza dla całej rodziny!

Za darmo: Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej
d208vir
d208vir

26 października 2013 – w hali sportowej Let`s Go na Ursynowie, rozgrywany będzie międzynarodowy turniej amatorskich drużyn piłkarskich MoneyGram Nations Cup. W sportowych zmaganiach, organizowanych przez MoneyGram Polska, weźmie udział 12 amatorskich drużyn, reprezentujących barwy kilkunastu krajów. Impreza wspiera obchody Fare Action Weeks 2013 pod patronatem UEFA.

Turniej piłki halowej MoneyGram Nations Cupma na celu integrację środowisk międzynarodowych w Polsce oraz promocję właściwych postaw fair play w sporcie. „Organizowany przez nas turniej piłki halowej jest znakomitą okazją nie tylko do integracji społeczności międzynarodowej, ludzi z różnych krajów, na co dzień mieszkających w Polsce, ale również do dobrej zabawy. Impreza doskonale wpisuje się w misję naszej firmy - jednym z głównych celów naszej działalności jest upraszczanie kontaktów z bliskimi, mieszkającymi w innym kraju, poprzez realizowanie bezpiecznych i ekspresowych przekazów pieniężnych. – zapewnia David Biolik, Country Manager MoneyGram Polska.

Do udziału w turnieju zgłosiły się drużyny z Francji, Indii, Hiszpanii, Ukrainy, Holandii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Nigerii, Rosji, Polski, jedna drużyna łączona, która wspólnie będzie reprezentowała Czechy i Słowację, a także jedna drużyna międzynarodowa, złożona ze studentów z międzynarodowego programu wymiany między uczelniami. Uczestnicy turnieju będą rywalizować o Puchar MoneyGram Nations Cup, a także o Puchar dla Najlepszego Bramkarza i Najlepszego Strzelca. Ponadto zwycięska drużyna otrzyma voucher na wynajem boiska, ufundowany przez Let`s Go.

d208vir

Oprócz sportowych emocji organizator zapewnia atrakcje dla najmłodszych uczestników turnieju – zabawy z animatorami, dmuchaną zjeżdżalnię oraz malowanie buziek. Dodatkowo W trakcie turnieju odbędzie się też konkurs fotograficzny, w którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Start 26 października w hali sportowej Let`s Go na Ursynowie (ul. Koncertowa 4), o godz. 10.00. Dodatkowe szczegóły znajdziemy TUTAJ .

d208vir
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d208vir
Więcej tematów