Trwa ładowanie...

Za darmo: kolejna edycja Szlufki Grochowskiej

Kooperatywa Sąsiedzka organizuje kolejną wyprzedaż garażową na Grochowie

Za darmo: kolejna edycja Szlufki Grochowskiej
d33u3mi
d33u3mi

To kolejna już edycja wyprzedaży garażowej, podczas której pozbyć się można zalegających w szafie rzeczy i nabyć coś fajnego od innych. Sprzedawcy nie płacą za wystawienie się na wydarzeniu.

W najbliższą niedzielę (19 stycznia) motywami przewodnimi będą: zimowe akcesoria zanim ferie i śnieg nas zaskoczą, wymiana niezbyt trafionych prezentów spod choinki, i jak zawsze niespodzianki - skarby z dna szafy.

Skończyła się przerwa świąteczna a do ferii jeszcze daleko. Zima w pełni, ale jakaś mało zimowa. I co ma z tym wspólnego Szlufka Grochowska ? Sporo. Bo na tej grochowskiej garażówce można wymienić się prezentami gwiazdkowymi i mieć taki, o jakim się marzyło. Można tam zaopatrzyć się także w sprzęt i akcesoria zimowe, by nie być zaskoczonym jak przysłowiowy drogowiec, bo jak mawiają „najstarsi górale”: „jeszcze nigdy tak nie było, żeby zimy nie było”.

Gdyby jednak żaden z tych powodów nie był przekonujący do zajrzenia na ul. Paca 40 w niedzielę 19 stycznia, to może kuszące będą inne cenne znaleziska z szaf, strychów i zakamarków, których jak zwykle nie zabraknie na tej sąsiedzkiej wyprzedaży.

d33u3mi

Wstęp jak zawsze wolny. Jedynie wystawcy proszeni są o zgłoszenie się e-mailem na szlufkagrochowska@gmail.com ze względu na ograniczony metraż, bo akcja dzieje się we wnętrzach Centrum Społecznego PACA40. Organizatorzy - Kooperatywa sąsiedzka - zachęcają: „Przyjdź, rozejrzyj się, a nawet jeśli nic nie kupisz to na pewno się rozgrzejesz w ciepłej, sąsiedzkiej atmosferze”.

Kiedy: 19 stycznia 2014 r., godz. 11:00-16:00

Gdzie: Paca 40, Grochów

WSTĘP WOLNY

d33u3mi
d33u3mi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33u3mi
Więcej tematów