Trwa ładowanie...

Za darmo: Impreza modowa "Vintage" w Jerozolimie

Pierwsza impreza w Warszawie poświęcona w całości modzie vintage

Za darmo: Impreza modowa "Vintage" w Jerozolimie
d3npr94
d3npr94

Jutro od godziny 10:00 do 18:00 w Jerozolimie cykl wydarzeń poświęconych w całości modzie vintage, czyli ubraniom w starym stylu. Będzie można zrobić sobie zdjecie stylizowane na serial "Dynastia" i wymienić się swoimi nieużywanymi ubraniami. Będzie też stoisko ze starymi winylami oraz otwarcie Otwarcie pracowni SuSok i wielka wyprzedaż ciuchów z lat 80-tych i 90-tych. O godzinie 17:00 odbędzie się zaś wernisaż wystawy "Migawki o Vintage". Jest to efekt warsztatów dla uczestników programu Migawki Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę" zorganizwowanych we współpracy z Wzorcownią. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy.

Szczegółowe informacje na temat konkretnych wydarzeń:

STOISKO Z WINYLAMI
- Muzyka z płyt winylowych puszczana na żywo - będzie można też kupić płyty z wyjątkowej kolekcji.

OTWARTY BAZAR VINTAGE
- najlepiej ubrane warszawianki pozbywają się ciuchów ze swoich szaf. Będzie też można spontanicznie przyłączyć się do wyprzedaży - zapraszmy wszystkie fanki mody Vintage do przynoszenia swoich skarbów - uwolnijcie swoje szafy - kupujcie, sprzedawajcie, wymieniajcie się!

d3npr94

ZRÓB SIĘ NA DYNASTIĘ
"Gdzie jest Vintage?" - stoisko butiku z modą Vintage z Grażyny 1, róg Puławskiej, a przy nim wyjątkowe warsztaty.
Od 11.00 do 17.00 będziemy robić zdjęcia wszystkim chętnym - w stylizacjach na bohaterów słynnej opery mydlanej.
Zbliża się karnawał, a ponieważ jest kryzys, to nie można inaczej, tylko NA BOGATO. Stawiamy na cekiny, futra, pióra, złoto, bufki i koronki - wybierz tegoroczną sylwestrową kreację i zapozuj ze znajomymi do pamiątkowego zdjęcia.
Zrób sobie zdjęcie w konwencji Dynastji - wciel się w Alexis, Cristal, lub Blake'a Carringtona - poczuj się jak bohater serialu Dynastia. Nie trzeba się zapisywać! Zdjęcia wysyłamy od razu na skrzynkę mailową uczestników. Zdecyduj się kim będziesz: Alexis, Cristal, Jessicą, a może Fallon?

Stoisko Bryza Vintage - ciuchy z metkami z butiku Bryza z ul. Brackiej

Otwarcie pracowni kostiumograficznej SuSok Intelligent Styling - wielka wyprzedaż kostiumów i ciuchów Vintage.

Ciasta
Pola Tyszowiecka - autorka najpyszniejszych ciast warszawskich kawiarni będzie sprzedawała swoje wspaniałe wypieki i zbierała zamówienia na świąteczne ciasta .m.in. brownie buraczane, pierniki itp.

d3npr94

Biżuteria Mai Pietruszki - pomysł na prezent na gwiazdkę, lub uzupełnienie kreacji - dostepne na stoisku utalentowanej designerki.

WERNISAŻ MIGAWKI O VINTAGE
Od 10.00 będzie można zobaczyć zdjęcia dziewięciu młodych fotografów związanych z tegoroczną edycją MIGAWEK, czyli kursu fotografii dokumentalnej, organizowanego w ramach Aniamtorni Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”, młodych twórców, zajmujących się na co dzień fotografią dokumentalną, poprosiliśmy o zmierzenie się z tematem mody i kreacji. We współpracy z kultową warszawską siecią butików second hand Wzorcownia, powstały autorskie serie zdjęć, opisujących tą samą sytuację na różne sposoby. Twórcy wykorzystali obserwatorski zmysł dokumentalisty i eksperymentując z formą sesji modowej, stworzyli fotografie różnorodne zarówno pod względem techniki jak i indywidualnego podejścia do tematu. Ich wspólnym mianownikiem jest termin VINTAGE, a dzięki temu, że opisywali tę samą sytuację dziwacznej imprezy w pustym mieszkaniu - jak na dłoni widać tu autorski charakter zdjęć.

Vintage w Jerozolimie. Impreza Modowa
Jerozolima, Al. Jerozolimskie 57
01.12. 2012 (sobota), od 10.00 do 18.00

wstęp wolny

d3npr94
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3npr94
Więcej tematów