Trwa ładowanie...

Za darmo: "Gra o Tron" na UW

Premiera pierwszego odcinka serialu + wydarzenia wokół świata "Pieśni Lodu i Ognia": konkursy, gry, przebrania

Za darmo: "Gra o Tron" na UW
d3h2cor
d3h2cor

Wszystkie piękne Damy oraz Lordów wielkich rodów z Westeros zapraszamy na wydarzenie związane z premierą trzeciego sezonu "Gry o Tron". To czas, by panowie wyjęli z szafy swe lśniące zbroje i chwycili za miecz, a panie przywdziały powabne suknie. Stawcie się licznie, ażeby powtórnie stanąć w makiawelicznej walce o Żelazny Tron, w świecie pełnym intryg, kłamstw i krwi - zachęcają organizatorzy wydarzeń związanych z premierą nowego sezonu seralu "Gra o Tron".

5 kwietnia w Starej Bibliotece UW na fanów sagi "Pieśń Lodu i Ognia" i opartego na niej serialu HBO, poza premierą pierwszego odcinka nowego sezonu czeka mnóstwo atrakcji. Wstęp na wydarzenie możliwy będzie od godziny 19:00, kiedy czekać będą pierwsze atrakcje – strefa gier planszowych oraz karcianych. Osoby zainteresowane będą mogły wypożyczyć grę i zagrać na jednym z dostępnych stanowisk.

O 20:00 na auli odbędzie się premierowy pokaz pierwszego odcinka III sezonu Gry o Tron HBO. W następnej kolejności rozegrane zostaną najważniejsze konkursy:
- Z wiedzy serialowej "Gry o Tron" (poziom podstawowy)
- Z wiedzy o sadze "Pieśni Lodu i Ognia" (poziom zaawansowany).
- Konkurs Cosplay, w którym jury wybierze najlepiej przebrane osoby. Zachęcamy do przybycia w nawet najprostszych kreacjach! Nagrodzimy nie tylko najlepszych. Zaś* członkowie grupy Płaszcze i Suknie zaprezentują stroje ze świata Westeros* - mówią organizatorzy. W holu głównym oprócz możliwości zagrania w gry towarzyskie, po pokazie dostępne będą również różne konkursy z nagrodami oraz stoisko sklepu Zakamary.pl.

d3h2cor
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h2cor
Więcej tematów