Trwa ładowanie...

Za darmo: Flamenco z dzieckiem na ręku

Pokaz tańca flamenco i warsztaty Baby Flamenco w ramach cyklu MaMa w Kinie Praha

Za darmo: Flamenco z dzieckiem na ręku
d2e6vwo
d2e6vwo

#

Kolejne ciekawe spotkanie w ramach cyklu MaMa w Kinie Praha tworzonego specjalnie dla mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Spotkania są okazją do nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Przed pokazami przygotowywane są zazwyczaj spotkania ze specjalistami, pedagogami i psychologami oraz prezentacje kosmetyków. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu na sali są dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki, kredki i książki. Animatorki opiekują się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

Najbliższe spotkanie, 2 października, zapowiada się bardzo interesująco. Odbędą się na nim pokaz tańca flamenco i warsztaty Baby Flamenco. Poprzez pozy, które przybiera kobieta tańcząca flamenco wyraża moc, wewnętrzną siłę, samoświadomość, władzę nad buzującymi pod skórą namiętnościami - mówią organizatorzy - Specjalnie nie nazywamy jej tancerką, lecz Kobietą, gdyż flamenco to część kultury zamkniętej i skrytej społeczności a nie blaski reflektorów i oklaski zgromadzonej widowni. Zapraszamy Mamy, które chciałyby odkryć tę stronę swej kobiecości, smakując tym samym przebogatą tradycję Cyganów andaluzyjskich i zachowując sprawność fizyczną. .

Gościem będzie Nadia Mazur – wykształcona w Sewilli tancerka flamenco, muzykolog, choreograf, założycielka szkoły tańca i Teatru Tańca FlamencoArte, która wraz z tancerkami Akademii FlamencoArte zaprezentuje przekrój kobiecych emocji we własnych choreografiach, a także poprowadzi warsztat tańca flamenco dla mam z małymi dziećmi. Wstęp na zajęcia jest wolny.

Po warsztatach mamy będą mogły obejrzeć film „W imię w reż. Małgośki Szumowskiej (wstęp w cenie normalnego biletu do kina.

d2e6vwo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e6vwo
Więcej tematów