Trwa ładowanie...

Z Warszawy do Miasta Aniołów. LOT uruchamia połączenie do Los Angeles

To pierwsze połączenie z miastem na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych

Z Warszawy do Miasta Aniołów. LOT uruchamia połączenie do Los Angeles
d45qivp
d45qivp

Polskie Linie Lotnicze LOT otwierają regularne połączenia między Warszawą a Los Angeles. Pierwszy rejs odbędzie się trzeciego kwietnia przyszłego roku. Bilety już są w sprzedaży. Trasa będzie obsługiwana przez samoloty Boeing 787 - Dreamliner.

Maszyny LOT-u będą latały do Los Angeles w poniedziałki, wtorki, piątki i soboty. W ten sposób LOT zapewni najkrótszą podróż na zachodnie wybrzeże USA głównie z myślą o pasażerach z Polski i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

To pierwsze połączenie polskiego przewoźnika z miastem na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.
Prezes LOT - u Rafał Milczarski podkreślił, że jest ono przeznaczone zarówno dla osób, które szukają miejsc na wakacje, jak i dla przedstawicieli biznesu.

To ósma propozycja rejsów dalekiego zasięgu w siatce LOT-u i piąty kierunek w Ameryce Północnej. W sumie w tym roku LOT ogłosił i uruchomił 24 nowe połączenia - kilka dni temu do Newark w USA , a 17 października do Seulu. Od połowy stycznia przewoźnik obsługuje trasę Warszawa - Tokio.

Warto dodać, że z Lotniska w Los Angeles do Hollywood jest zaledwie pół godziny jazdy samochdem, podobnie jak na plaże Long Beach. Lot potrwa ponad 12 godzin, a według cennika LOT-u kosztowac ma około 2 tys. złotych w jedną stronę.

d45qivp

Źródło: IAR/LOT

d45qivp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45qivp
Więcej tematów