Trwa ładowanie...

Z działu nazw nadzwyczajnych: Powstało "Rondo Benny Hilla" na Polu Mokotowskim.

"Nieznani sprawcy ochrzcili rowerowe rondo na Polu Mokotowskim. Oprócz tabliczki nazwa przyjęła się również w Mapach Google. Chyba tej siły już nie powstrzymamy." w humorystycznym tonie alarmuje na Facebooku Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej.

Z działu nazw nadzwyczajnych: Powstało "Rondo Benny Hilla" na Polu Mokotowskim.Źródło: Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej/ Facebook
d3x2glu
d3x2glu

Drewniana, porządnie zrobiona i równie porządnie przymocowana do słupa. Ta tabliczka może wprawić w osłupienie mijających ją rowerzystów. A to ze względu na nazwę jaką na niej napisano wielkimi, czarnymi literami: "Rondo Benny Hilla". Z błędem, ale to nie szkodzi. - Powinno być "Rondo Benny'ego Hilla" - zwracają uwagę internauci.

Warszawa. Oryginalny patron ronda

Na Polu Mokotowskim przybyło 3 lata temu ścieżek rowerowych, powstało także rondo, które niedawno zyskało patrona. Benny Hill był jednym z najsłynniejszych komików na świecie. Kto i dlaczego wybrał akurat jego na patrona akurat tego ronda, nie wiadomo.

Zdziwienia nie kryje też Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej.

d3x2glu

- Nieznani sprawcy ochrzcili rowerowe rondo na Polu Mokotowskim. Oprócz tabliczki nazwa przyjęła się również w Mapa Google. Chyba tej siły już nie powstrzymamy - napisał na Facebooku.

Warszawa. Był też Wydział Skuterków i Małych Rowerków

Nazwę znajdziemy już na mapach Google. To nie pierwsza humorystyczna nazwa, którą tam możemy znaleźć. Jakiś czas temu w miejscu Wydziału Samochodów i Maszyn RoboczychPolitechniki Warszawskiej w internecie funkcjonował Wydział Skuterków i Małych Rowerków PW. Wracając do Pola Mokotowskiego; niedaleko wyżej omawianego ronda, według Google'a znajduje się "Pomnik Pamięci upadku Krzysztofa (w budowie)", z dopiskiem - miejsce pielgrzymek. Kim ów Krzysztof jest lub był i dlaczego upadł, można się tylko domyślać.

Zobacz także: Antek Królikowski broni Kingi Rusin: "To było zabawne, co powiedziała".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3x2glu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3x2glu
Więcej tematów