Trwa ładowanie...

Wpadł z kilogramem marihuany [WIDEO]

Próbował ukryć je w piwnicy

Wpadł z kilogramem marihuany [WIDEO]
dslkqso
dslkqso

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi 33-letniemu Bogdanowi B., u którego policjanci znaleźli znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna wpadł w zasadzkę zorganizowaną przez funkcjonariuszy, w momencie, kiedy w piwnicy jednego z bloków na Ochocie próbował ukryć prawie kilogram marihuany .

Policjanci stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową ustalili, że 33-letni mieszkaniec Warszawy ma nabyć narkotyki i ukryć je w jednej z piwnic bloku na Ochocie. Zorganizowali więc zasadzkę.

Podczas akcji zauważyli mężczyznę z czerwoną torbą na ramieniu. Mężczyzna wszedł do jednej z klatek w bloku. Tam swoje kroki skierował do jednej z piwnic, zostawił ukrył torbę. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy w momencie, kiedy opuszczał piwnicę.

- Sprawdzono pomieszczenia piwniczne. Szybko trafiono na czerwoną, widzianą wcześniej torbę. Po sprawdzeniu jej zawartości okazało się, że są w niej środki odurzające - marihuana i zbrylona substancja koloru białego - relacjonują funkcjonariusze z KSP.

dslkqso

Mężczyzna został zatrzymany. Prokurator przedstawił 33-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków . Decyzją sądu Bogdan B. został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

dslkqso
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dslkqso
Więcej tematów