Trwa ładowanie...

Wiemy, kiedy rusza nowy sezon Magicznego Parku Fontann!

Organizator zapowiada, że będzie kolorowo i wystrzałowo, a momentami powieje nawet grozą...

Wiemy, kiedy rusza nowy sezon Magicznego Parku Fontann!
d35gjoj
d35gjoj

Powraca jedna z ulubionych atrakcji wielu warszawiaków. W majówkę ruszy nowy sezon Multimedialnego Parku Fontann! Co zobaczymy podczas tegorocznych pokazów? - Żeby nie zepsuć niespodzianki, powiemy tylko, że będzie bardzo kolorowo, wystrzałowo, a momentami… powieje nawet grozą – informuje Stołeczna Estrada, organizator przedsięwzięcia.

Multimedialny Park Fontann poinformował o rozpoczęciu nowego sezonu. Pierwsze pokazy odbędą się 1, 2 i 3 maja o godz. 21:00. Organizatorzy wkrótce przedstawią więcej szczegółów.

Jedno jest pewne: godziny rozpoczęcia multimedialnego show najprawdopodobniej nie ulegną zmianie. Tak jak w latach poprzednich, widowisko będzie odbywać się od maja do sierpnia w piątki i soboty o godz. 21:30. Z kolei, we wrześniu – o godz. 21:00.

Multimedialny Park Fontann otwarty 7 maja 2011 roku, to największa tego typu inwestycja w przestrzeni miasta w Polsce, łącząca sztukę z rozrywką i rekreacją skierowaną do szerokiego odbiorcy. Od 2013 Park Fontann znajduje się pod opieką Stołecznej Estrady. Ubiegłoroczne pokazy obejrzało 900 tys. warszawiaków i turystów.

d35gjoj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35gjoj
Więcej tematów