Trwa ładowanie...

Wielkie krzaki marihuany na Mokotowie (WIDEO)

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który hodował marihuanę na terenie mokotowskich ogródków działkowych. Największe krzewy osiągnęły ponad 2,4 metra wysokości

Wielkie krzaki marihuany na Mokotowie (WIDEO)
d3ap9ro
d3ap9ro

Policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców w wyniku przeprowadzony policję funkcjonariuszy informacji wynikało, że mieszkańcy Białołęki na terenie ogródków działkowych znajdujących się na Mokotowie uprawiają krzewy konopi indyjskich. Po zgromadzeniu niezbędnych informacji mundurowi pojechali w to miejsce. Okazało się, że na terenie posesji, obok prowizorycznej szklarni rośnie kilkanaście krzewów, których największe osiągnęły wysokość ponad 2,4 metra.

Funkcjonariusze z mokotowskiej komendy zabezpieczyli rośliny. W tym samym czasie stołeczni policjanci zatrzymali właściciela działki i jego syna. W ich mieszkaniu stróże prawa znaleźli pojemniki różnej wielkości z roślinnym suszem. Natomiast w pomieszczeniu gospodarczym znajdującym się na terenie działki policjanci zabezpieczyli jeszcze trzy krzewy konopi oraz foliową torebkę z liśćmi koloru zielonego.

Ustalono, że hodowlą marihuany zajmował się Mateusz Ł. Funkcjonariusze do sprawy zabezpieczyli ponad 50 gramów roślinnego suszu, którego właścicielem okazał się ten 22-latek.

d3ap9ro

Wczoraj mokotowscy policjanci przedstawili mu trzy zarzuty za popełnione przestępstwa, do których się przyznał. Za posiadanie narkotyków oraz uprawę konopi grozi kara do 3 lat więzienia.

d3ap9ro
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ap9ro
Więcej tematów