Trwa ładowanie...

Wezwał policję, bo pokłócił się z dziewczyną i... wpadł z narkotykami

Łukasz Z. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi

Wezwał policję, bo pokłócił się z dziewczyną i... wpadł z narkotykami
d1nb0pf
d1nb0pf

O tym, że nie warto się kłócić przekonał się 34- letni Łukasz Z., który po sprzeczce ze swoją dziewczyną wezwał na pomoc policję. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, zamiast mu pomóc, zatrzymali mężczyznę.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. W późnych godzinach wieczornych dyżurny wołomińskiej komendy otrzymał zgłoszenie od mężczyzny. Chodziło o różne przedmioty, które zostawił w mieszkaniu 34-latek. Znajdująca się w środku dziewczyna najpierw wyrzuciła go z lokalu, a następnie zamknęła drzwi i nie chciała oddać mu reszty jego rzeczy. Mężczyzna miał ze sobą tylko plecak.

Łukasz Z. wezwał na pomoc policjantów. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze wyczuli wydobywający się z plecaka charakterystyczny dla marihuany zapach. Postanowili sprawdzić, co mężczyzna w nim trzyma.

- Ujawnili 33 zawiniątka w srebrnej foli z suszem roślinnym – marihuaną w ilości blisko 29 gramów oraz wagę elektroniczną - relacjonują mundurowi.

Łukasz Z. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających , za co może mu grozić kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

d1nb0pf

Warto było się kłócić?

d1nb0pf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nb0pf
Więcej tematów