Trwa ładowanie...

Warszawa. ZDM "poprawia" Młociny. Trwa modernizacja

W okolicy centrum handlowego Galeria Młociny trwa przebudowa układu drogowego. Zdradzamy co się zmieni.

Warszawa. ZDM "poprawia" Młociny. Trwa modernizacja
d1uvvoo
d1uvvoo

Projekt obejmuje m.in. budowę nowego chodnika i drogi dla rowerów przy ulicy Zgrupowania AK “Kampinos”, po wschodniej stronie jezdni, od trasy mostu M. Skłodowskiej-Curie do Galerii Młociny.

Warszawa. Usprawnienie ruchu pieszych, rowerzystów i samochodów

Pojawią się tam dodatkowe naziemne przejścia i przejazdy na skrzyżowaniu z al. gen. Marii Wittek. Na skrzyżowaniu Zarząd Dróg Miejskich zapowiada wybudowanie dodatkowego pasa do lewoskrętu w kierunku centrum handlowego. Modernizacji zostanie poddana istniejąca już sygnalizacja świetlna.

"Przeorganizowany zostanie też ruch przy skrzyżowaniu na wysokości galerii handlowej i wyjazdu z węzła Młociny. Inwestor, firma Echo Investment, zainstaluje tu sygnalizację świetlną oraz dokona korekty układu chodników i dróg rowerowych wraz z przejściami i przejazdami. Przy okazji powstanie też brakujący odcinek drogi dla rowerów wzdłuż węzła Młociny, który połączy istniejące fragmenty w całość. Dodatkowo Echo Investment ma przebudować drogę dla rowerów, która powstała naprzeciwko wejścia do galerii" – informuje ZDM.

"Zobacz także: Droga S8 pod wodą. Przerażające nagranie z Warszawy"

Już od dłuższego czasu w okolicy galerii Młociny obserwowane były problemy komunikacyjne. Obecnie wykonywane są prace budowy nowego chodnika po zachodniej stronie ul. Zgrupowania AK “Kampinos”.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, remont powinien zakończyć się do końca lipca. Projekt finansuje inwestor prywatny.

(fot. Zarząd Dróg Miejskich)

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1uvvoo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uvvoo
Więcej tematów