Trwa ładowanie...

Warszawa. Trwa nabór wniosków o dotacje na prace konserwatorskie

Władze stolicy poinformowały o możliwości otrzymania dotacji na prace konserwatorskie przy zabytkach. Nabór wniosków potrwa do 2 listopada.

Warszawa. Trwa nabór wnioskówWarszawa. Trwa nabór wnioskówŹródło: PAP
d41zwde
d41zwde

Mieszkańcy Warszawy, którzy chcieliby uzyskać wsparcie finansowe na przyszłoroczne prace przy zabytkach mają czas do 2 listopada – wtedy upłynie termin składania wniosków. Formularz w tej sprawie można znaleźć na stronie zabytki.um.warszawa.pl. Poza złożeniem wniosku niezbędne jest dołączenie odpowiednich dokumentów, szczegółowe informacje zwarte są w formularzu.

Jak zapewnia ratusz, warto się postarać, ponieważ wsparcie finansowe otrzymają właściciele tych wniosków, którym komisja przyzna najwięcej punktów podczas oceny formalnej i merytorycznej.

"Komisja będzie dokonywała oceny złożonego wniosku na podstawie przedstawionych materiałów. Analizowane będą: projekt lub program prac, dokumentacja fotograficzna (najlepiej w formie elektronicznej) oraz szczegółowy kosztorys zawierający wycenę prac obliczoną na podstawie obowiązujących norm" – tłumaczy Karolina Gałecka z Urzędu Miasta.

Ruiny kościoła Mariawitów. Niezwykłe odkrycie w Warszawie

Warszawa. Dotacje. Wymagane dokumenty

Jeśli jest to możliwe do wniosku należy dołączyć odpowiednią dokumentację, czyli ekspertyzy, badania stratygraficzne oraz wyniki badań architektonicznych czy konserwatorskich.

d41zwde

Ratusz przypomina, że liczyć się będzie data wpłynięcia wniosku wraz z załącznikami do Biura Stołecznego Konserwatora Zabytków, nie natomiast termin nadania przesyłki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d41zwde
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41zwde
Więcej tematów