Trwa ładowanie...

Warszawa. Stalowa belka na dachu ciężarówki. Pojazd zawadził o wiadukt Trasy Łazienkowskiej

Groźne zdarzenie na Przyczółku Grochowskim w Warszawie. Ciężarówka zawadziła o element budowanego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej. Na dach pojazdu spadła stalowa belka.

Warszawa. Stalowa belka na dachu ciężarówki. Pojazd zawadził o wiadukt Trasy Łazienkowskiej
d3cc8nd
d3cc8nd

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 22:00 w ciągu Alei Stanów Zjednoczonych. Chodzi o miejsce, gdzie przebiega ona pod wiaduktem na ulicy Ostrobramskiej.

Warszawa. Ciężarówka zawadziła o wiadukt

- Samochód ciężarowy jadący w kierunku centrum zawadził o skrajnię, czyli element osadzony na dwóch filarach, który określa maksymalną wysokość pojazdów mogących zmieścić się w przyszłości pod nowym wiaduktem - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Na zdjęciach, które otrzymaliśmy na dziejesie.wp.pl od naszego internauty, widać, że uszkodzeniu uległ dach kabiny ciężarówki. Właśnie na nią spadł stalowy słup.

Warszawa. Ciężarówka przygnieciona słupem. Na miejscu strażacy

Na miejscu szybko pojawili się strażacy, którzy starali się ściągnąć metalowy element. Łącznie w akcji brało udział pięć jednostek PSP z Warszawy. - W akcji uczestniczyła specjalistyczna grupa ratownictwa technicznego, która starała się podnieść belkę za pomocą dźwigu - poinformował portal tvnwarszawa.pl Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Według doniesień straży pożarnej, w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

d3cc8nd

Z powodu akcji służb ruch w kierunku centrum został całkowicie zablokowany. Autobusy linii 141, 143, 151, 182, 188, 502, 514, 520, 523, 525 i N25 zostały skierowane na objazdy.

Według informacji Zarządu Transportu Miejskiego omijają one przystanki Majdańska i Przyczółek Grochowski, skręcając z alei Stanów Zjednoczonych w Grenadierów, a potem jadą przez aleję Waszyngtona i Kinową, po wyjeździe z której wracają do własnej trasy.

Źródło: dziejesie.wp.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d3cc8nd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cc8nd
Więcej tematów