Trwa ładowanie...

Warszawa. Przeszukanie CBA w stołecznym ratuszu

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęli w środę kontrolę kilku miejsc w województwie mazowieckim i wielkopolskim. Służby przeszukały m.in. Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta. 

Warszawa. CBA w ratuszu, fot. CBAWarszawa. CBA w ratuszu, fot. CBA
d13z9wf
d13z9wf

W środę 7 października Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało o działaniach na terenie Warszawy oraz Wielkopolski. Przeszukania do jakich doszło odbyły się na polecenie Prokuratury Regionalnej w Szczecinie.

Warszawa. CBA w Biurze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli m.in. do domu byłego funkcjonariusza Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, jak również byłego funkcjonariusza policji, przedsiębiorcy, a także do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

Chodzi o "podejrzenia wręczenia łapówek w zamian za ujawnienie tajemnicy służbowej".

d13z9wf

"Sprawa jest wynikiem uzyskania materiału dowodowego w ramach śledztwa dotyczącego działania na szkodę Zakładów Chemicznych Police S.A." – tłumaczy w środowym komunikacie CBA.

Sławomir Nowak zatrzymany. Janusz Kowalski: skończył jako zwykły łapówkarz

Zebrany w miejscach przeszukań materiał dowodowy zostanie teraz poddany analizie. Służby nie udzielają w tym momencie szczegółowych informacji w tej sprawie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d13z9wf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13z9wf
Więcej tematów