Trwa ładowanie...

Warszawa. ”Hera, koka, hasz, LSD” z dachu. Praski odlot

To będzie wyjątkowy koncert. Z wiatrem we włosach i z zachodzącym słońcem w tle, Karolina Czarnecka zaśpiewa we wtorek z dachu Galerii Wileńskiej. Publiczności nie będzie - koncert zobaczyć można w sieci.

Warszawa. ”Hera, koka, hasz, LSD” z dachu. Praski odlotŹródło: Facebook
d12zbo4
d12zbo4

Nadal, z uwagi na pandemię i obowiązujące zakazy, niemożliwe jest zorganizowanie realnego koncertu w tradycyjnym wymiarze, artystka zdecydowała się więc trafić do swojej publiczności poprzez sieć. Jednak wybrała ciekawe miejsce na swój występ. Relację na żywo z praskiego dachu obejrzeć będzie można na stronie Domu Kultury Tu Praga.

Karolina Czarnecka zaskoczyła publiczność w całej Polsce piosenką wykonaną w 2014 roku na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Brawurowa interpretacja utworu ”Hera, koka, hasz, LSD” z repertuaru Tiger Lilles przyniosła jej zwycięstwo. Oraz zaproszenie do grupy teatralno-kabaretowej Pożar w Burdelu.

Warszawa. Koncert z dachu

Wraz z tym zespołem Karolina Czarnecka stworzyła nie tylko udane wykonania śpiewanych satyrycznych komentarzy do bieżących wydarzeń, jak omówienie przez infastrukturalny patrol uszkodzeń, do jakich doszło kilka lat temu na moście Łazienkowskim, ale stworzyła też kolejne muzyczne kreacje - jako członkini Żelaznych Wagin oraz Gangu Śródmieście.

d12zbo4

O swojej płycie ”Cud”, nagranej w 2019 roku, artystka mówi: - Jest rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości.

Zobacz wideo: Jolanta Kwaśniewska o kampanii prezydenckiej 2020

https://dziejesie.wp.pl/?fbclid=IwAR2p650Q4x5c9GzQr_fv8Mrb6B95lR3APuLlLB7h5M5_o0cYAftUrZz9oXc

d12zbo4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12zbo4
Więcej tematów