Trwa ładowanie...

Warszawa. "Coś dobrego". Więcej miejsca w szafie, lepsze życie psiaków

Akcja dla schroniska na Paluchu. Jeszcze do końca sierpnia potrwa warszawska zbiórka garderoby, która wspomoże pensjonariuszy schroniska. Każdy kilogram ciuszków to złotówka na karmę, leki i lepsze warunki życia.

Warszawa. Podopiecznych schroniska Na Paluchu można wesprzeć, robiąc porządki w szafie Warszawa. Podopiecznych schroniska Na Paluchu można wesprzeć, robiąc porządki w szafie Źródło: Pixabay, fot: Adyulter
d4b8n8r
d4b8n8r

Wielka warszawska zbiórka trwa od wiosny. Bo ta pora roku to czas, w którym mamy największą potrzebę odmiany, odświeżenia garderoby, porządków w szafach i szufladach.

Kolejna okazja na nowy start to wrzesień i powakacyjne powroty do obowiązków. W kolejnych tygodniach znów można się zmobilizować do porządków. A niepotrzebne, ale jeszcze bardzo atrakcyjne ubrania oddać na szczytny cel. Będą miały drugie życie, ucieszą kogoś, a przy okazji zrobią coś dobrego.

Akcja ma też dodatkowy korzystny wymiar. Drugi obieg rzeczy zmniejsza ilość powstających odpadów. Pierwsza odsłona zbiórki pod hasłem "Mniej rzeczy, więcej dobroci" trwać będzie do 30 sierpnia.

Każdy kilogram odzieży w dobrym stanie to finansowe wsparcie fundacji „Przyjaciele Palucha”, opiekującej się bezdomnymi zwierzętami. To możliwe dzięki działaniom platformy Ubrania do oddania.

Warszawa. Jeszcze do 30 września można wziąć udział w akcji wsparcia dla stołecznego schroniska Na Paluchu. Niepotrzebne ubrania można oddać, a środki za nie trafią do fundacji przyjaciół placówki
Warszawa. Jeszcze do 30 września można wziąć udział w akcji wsparcia dla stołecznego schroniska Na Paluchu. Niepotrzebne ubrania można oddać, a środki za nie trafią do fundacji przyjaciół placówki

W akcji można przekazać wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej. To mogą być rzeczy nowe i używane, ale nie noszące znacznych śladów zużycia, bez dziur czy plam. Nadadzą się również buty, trzeba je tylko starannie połączyć w pary sznurówkami lub spiąć je w inny sposób. Powinny być czyste, niezniszczone, nie posiadające znacznych śladów zużycia. Na akcję można też przeznaczyć torebki, portfele, plecaki, biżuterię.

d4b8n8r

Warszawa. "Coś dobrego". Więcej miejsca w szafie, lepsze życie psiaków

Ubrania najwygodniej przekazać za pośrednictwem bezpłatnego kuriera, pod warunkiem, że paczka waży minimum 10 kilogramów. Trzeba wejść na stronę https://www.ubraniadooddania.pl/warszawa, wypełnić e-formularz i wyznaczyć dogodną datę odbioru. Bezpłatny kurier odbiera paczkę.

Możliwe jest też zorganizowanie własnej sąsiedzkiej zbiórki. Wszyscy, którzy chcą zachęcić znajomych do akcji dla schroniska, mogą pobrać plakaty i grafiki do zamieszczenia w mediach społecznościowych czy na klatce schodowej – pliki dostępne są do pobrania na stronie Warszawskich Ochotników.

Wrak rzymskiego statku sprzed 2200 lat. Niezwykłe odkrycie archeologów z Włoch

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4b8n8r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b8n8r
Więcej tematów