Trwa ładowanie...

Wandale pomazali kontener WOPR-u

Wodniaków czeka teraz masa pracy z czyszczeniem. Dodatkowo mogą zostać za to ukarani!

Wandale pomazali kontener WOPR-u
d2aqs54
d2aqs54

Napisała do nas jedna z naszych czytelniczek z informacją, że wandale ze sprajami pomazali kontener Grupy Interwencyjnej Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ratownicy dostali w pełni wyposażony kontener na swoją letnia bazę nad Wisłą. Nie bez powodu. Pełnią tam dyżury, trzymają sprzęt. Kontener został ustawiony w konkretnym, newralgicznym punkcie. Jest bardzo potrzebny wodniakom, którzy na co dzień pilnują, by nikt z nas nie stracił życia podczas pływania lub zabawy nad wodą.

Ale to nie interesowało wandala, który pomazał kontener sprajem.

Teraz, po godzinach ciężkiej pracy, WOPR-owcy będą musieli zająć się czyszczeniem. Jeśli tego nie zrobią, spadnie na nich kara finansowa za zniszczenie wynajętego kontenera.

Nasza czytelniczka prosi też w liście o pomoc w ujęciu sprawcy. "Malunek jest charakterystyczny. Być może ludzie ze środowiska grafficiarskiego rozpoznają po tym "dziele" sprawcę? - napisała. Jeśli tak - zwróćcie mu uwagę.

Warto też zauważyć, że ratownicy z Grupy Interwencyjnej Stołecznego WOPR nie dostają ani grosza za to, że pilnują bezpieczeństwa Warszawiaków wypoczywających podczas każdego weekendu nad Wisłą.

d2aqs54
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2aqs54
Więcej tematów