Trwa ładowanie...

W Wawrze startuje kino samochodowe. "Atmosfera jak w latach 70."

Na parkingu zmieści się ok. 100 samochodów

W Wawrze startuje kino samochodowe. "Atmosfera jak w latach 70."
d35j14g
d35j14g

Taka forma spędzania wolnego czasu robiła furorę w USA w latach 70. Piękne samochody, dobry film i intymność, której próżno szukać w kinowych salach. W Warszawie pierwsze kino samochodowe uruchomiono w roku 1994, mieściło się na Żeraniu i było to jedyne takie miejsce w Polsce.

Wawer to niesamowicie zielona dzielnica. Organizujemy tu mnóstwo wydarzeń, a kino samochodowe jest jednym z tych, które uatrakcyjniają wizerunek naszej dzielnicy i przyciągają tłumy. W okresie letnim powstaje dużo kin plenerowych, w których możemy obejrzeć film na leżaku. A co, gdy pogoda nie dopisuje? - powiedział WawaLove.pl rzecznik prasowy Konrad Rajca.

Idealnym rozwiązaniem na złą aurę jest właśnie kino samochodowe, które zapewnia osobisty dach nad głową i oryginalną atmosferę. Gratka dla fanów motoryzacji i dobrego kina - każdy kto chce się poczuć jak na prywatnym seansie niech wsiądzie w samochód i wczuje się w atmosferę lat. 70.

d35j14g

W tym roku, by uniknąć problemów i utrudnień komunikacyjnych, kino samochodowe ulokowano na parkingu przy Centrum Targowo - Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c. Na miejscu zawiadywać będą specjalne osoby, które na placu pokierują samochody tak, by każdy pasażer dokładnie widział ekran. - Telebim będzie miał wymiary 14m / 10m, a na parkingu zmieści się ok. 100 samochodów. Jestem pewien, że widoczność z każdego miejsca będzie idealna - dodaje Rajca.

Dodatkowo widoczność poprawi godzina seansów - każdy z nich będzie rozpoczynał się o 21.45, czyli po zmroku, co dodatkowo zwiększy komfort oglądania. Na parkingu znajdzie się też coś dla łasuchów, którzy podczas filmu lubią sobie coś przekąsić.

Program kina samochodowego:

- 22 maja - "Transporter"
- 24 czerwca - "Niemożliwe"
- 8 lipca - "Adwokat Diabła"
- 22 lipca - "Ścigany"
- 5 sierpnia - "Gorączka"
- 19 sierpnia - "Pan i władca na krańcu świata"

Na wszystkie seanse wstęp wolny, ale pamiętajcie, że ilość miejsc parkingowych jest ograniczona.

d35j14g
d35j14g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35j14g
Więcej tematów