Trwa ładowanie...

W Parku Fontann specjalny pokaz filmu "Miasto ruin"!

Dziś równie wystartuje Bieg Powstania Warszawskiego. To wszystko z okazji obchodów rocznicy wybuchu powstania

W Parku Fontann specjalny pokaz filmu "Miasto ruin"!
d16dm4l
d16dm4l

Dziś wieczorem warto przyjść na Podzamcze na specjalny pokaz w Multimedialnym Parku Fontann oraz kibicować uczestnikom XXIII Biegu Powstania Warszawskiego.

Z okazji zbliżających się obchodów 69. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego na ekranie wodnym* w Multimedialnym Parku Fontann o godz. 21.30 zostaną zaprezentowane fragmenty filmu „Miasto ruin”*. Film "Miasto ruin" pokazuje Warszawę widzianą z nieba, a dokładniej z pokładu bombowca B-24 liberator, który zrzuca pomoc materialną dla warszawiaków. Po nim o godz. 22:00, jak co weekend, będzie można obejrzeć widowisko "Wodna symfonia".

Niedaleko od Podzamcza wystartuje XXIII Bieg Powstania Warszawskiego .W tym roku zapisało się 7 tysięcy uczestników. Start zawodników na dystansie 5 km nastąpi o godz. 20.40 z ul. Konwiktorskiej. Uczestnicy biegnący na 10 km wystartują o godz. 21.00 z ul. Bonifraterskiej i wykonają dwie pętle trasy 5-kilometrowej. Wszyscy uczestnicy pokonają trasę, która prowadzi ul. Bonifraterską, ul. Miodową do Krakowskiego Przedmieścia, ul. Karową, ul. Wybrzeże Gdańskie oraz ul. Sanguszki aż do mety na ul. Konwiktorskiej.

d16dm4l

Pełen program obchodów 69. rocznicy Powstania Warszawskiego znajdziecie TUTAJ .

d16dm4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16dm4l
Więcej tematów