Trwa ładowanie...

W długi weekend frezowanie Targowej i Modlińskiej!

Utrudnienia potrwają od 7 do 11 listopada br.

W długi weekend frezowanie Targowej i Modlińskiej!
d4bth6i
d4bth6i

W najbliższy długi weekend Zarząd Dróg Miejskich przystąpi do prac wymiany nawierzchni jezdni na ul. Targowej i na ul. Modlińskiej.

Przeczytajcie też: Weekendowe zmiany na linii S1

W związku z odtworzeniem nawierzchni jezdni po budowie II linii metra, w piątek 7 listopada br. od godz. 22.00 z ruchu kołowego zostanie wyłączona wschodnia jezdnia ul. Targowej, na odcinku od ul. Kijowskiej do ul. Białostockiej. Zachodnia jezdnia ul. Targowej zostanie wyłączona na odcinku od al. „Solidarności” do Kijowskiej. Nie będzie można przejechać przez skrzyżowanie z ul. Targową w ciągu ulic S. Okrzei i Ząbkowskiej.

Jadący w kierunku pl. Wileńskiego będą kierowani na objazd ulicami: Kijowska – Markowska – Białostocka. Ruch w kierunku Grochowa zostanie skierowany ul. Jagiellońską do J. Zamoyskiego. Ominąć remontowaną ul. Targową można także Wybrzeżem Szczecińskim i Wybrzeżem Helskim.

d4bth6i

Dodatkowo, w związku z organizowanym Praskim Targ , od piątku 8 listopada od godz. 20.00 do poniedziałku 10 listopada do godz. 6.00 zamknięty będzie odcinek ul. Targowej od ul. Cyryla i Metodego do al. Solidarności.

W piątek o godz. 22.00 rozpoczną się również prace na wschodniej jezdni ul. Modlińskiej na odcinku od ul. Mehoffera do ul. Aluzyjnej. Ruch kołowy zostanie przełożony na jezdnię zachodnią i będzie się odbywał po dwóch pasach w obydwu kierunkach. Nie będzie możliwości przejazdu przez skrzyżowanie z ul.Modlińską w ciągu ulic Mehoffera, Prząśniczek i Sprawnej. Proponowany objazd zostanie poprowadzony ulicami: Klasyków, Mehoffera, Parcelacyjną, Czajki, Animuszu. Prace związane z frezowaniem jezdni wschodniej zostaną zakończone we wtorek tj. 11 listopada o godz. 4 rano.

d4bth6i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bth6i
Więcej tematów