Trwa ładowanie...

Veturilo kończy dwa lata!

Rozpoczął się też montaż 21 nowych stacji

Veturilo kończy dwa lata!
d308hcv
d308hcv

Od dwóch lat ich stacje są charakterystycznym elementem wielu ulic i skwerów. Jest ich 2650, a warszawiacy korzystają z nich ponad osiem tysięcy razy dziennie. Rower Veturilo skończył w sierpniu dwa lata.

Do dyspozycji rowerzystów w Warszawie są w tej chwili 174 stacje i 2650 rowerów Veturilo, zlokalizowanych w kilkunastu dzielnicach. Miejskie rowery mają średnio 5,6 proc. udziału w ogólnym ruchu rowerowym w stolicy. W tym sezonie odnotowano już ponad 1,2 mln wypożyczeń.

W sierpniu rozpoczął się montaż dwudziestu jeden nowych stacji w pięciu warszawskich dzielnicach. Zostaną uruchomione 1 września. Najwięcej, aż osiem z nich, pojawi się na Mokotowie w al. Niepodległości w rejonach ulic Woronicza i Wiktorskiej, u zbiegu ulic Puławskiej i Dworkowej, na al. Jana Sobieskiego w rejonach ul. Chełmskiej i św. Bonifacego, niedaleko pętli autobusowej, na ul.Czerniakowskiej w rejonach Gagarina i ZUS.

d308hcv

Na Pradze-Południe powstanie pięć stacji: przy placu Szambeka, przy ulicach Grochowskiej, Gen. Abrahama, przy skrzyżowaniach ulic Afrykańskiej i Egipskiej oraz Rechniewskiego i Jeziorańskiego. Kolejne pięć stacji znajdzie się w Ursusie w okolicy urzędu dzielnicy, przy stacjach PKP Ursus i Ursus Niedźwiadek, u zbiegu ulic Skoroszewskiej i Prystora oraz przy Ośrodku Sportu i Rekreacji. Dwie nowe stacje powstaną w Wilanowie, przy skrzyżowaniach ulic Sytej i Vogla oraz alei Wilanowskiej i Jana Sobieskiego. Ostatnia nowa stacja usytuowana będzie przy ulicy Redutowej na Woli.

d308hcv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d308hcv
Więcej tematów