Trwa ładowanie...

Urodziny Veturilo!

2 sierpnia o godzinie 12.30 na Krakowskim Przedmieściu przy pomniku Kopernika, dokładnie rok temu prezydent Warszawy dokonała inauguracji Veturilo. Z okazji urodzin firma przygotowała kilka niespodzianek

Urodziny Veturilo!
d3b61hy
d3b61hy

Urodzinowy tort, wspólne zdjęcie oraz konkurs „ rowerowe skrzydełka pełne nagród” rozpocznie sierpniowe świętowanie rocznej obecności roweru miejskiego w Warszawie.

Uroczystości rocznicowe rozpoczną się 2 sierpnia o godzinie 12.30 na Krakowskim Przedmieściu przy pomniku Kopernika. W tym roku Pani Prezydent poczęstuje tortem zgromadzonych Veturilowiczów oraz osoby, dzięki którym system rozwija się tak dynamicznie i wszechstronnie, zmieniając powoli charakter ruchu miejskiego w stolicy. Wśród gości będą m.in. Zofia Klepacka – twarz Veturilo, brązowa medalistka igrzysk w Londynie, Aleksandra Adamiak - milionowa użytkowniczka zarejestrowana w Veturilo czy Paweł Rosiński - rekordzista z dorobkiem 546 wypożyczeń od początku funkcjonowania systemu.

W piątek 2 sierpnia od rana na wybranych stacjach Veturilo pojawi się 10 rowerów oznaczonych czterema konkursowymi grafikami na nadkolach („skrzydełkach”) odpowiadającymi nagrodom od czterech partnerów. Wystarczy na takim rowerze przyjechać o 12:30 pod pomnik Kopernika, by odebrać jedną z wartościowych nagród. Do wygrania są: podwójny bilet lotniczy od LOT do wybranego miasta w Europie, bony zakupowe o wartości 300 zł lub jeden z pięciu smartfonów.

Grafiki, po których będzie można poznać „konkursowe” rowery, zostaną opublikowane w piątek, 2 sierpnia o 8:00 rano na nowootwartym oficjalnym profilu na Facebooku – Veturilo – Nextbike Polska. Także na tym profilu będą się na bieżąco pojawiać informacje o przebiegu rywalizacji konkursowej.

d3b61hy

Cały sierpień upłynie pod znakiem urodzin Veturilo. W planie między innymi rowerowa gra miejska na Pradze, happening „rowerem bliżej”, nocny przejazd rowerowy po stolicy pod hasłem „bądź widoczny”. Kulminacyjnym punktem urodzin będzie „Pożegnanie lata” - koncert przy fontannie multimedialnej na podzamczu. O szczegółach tych wydarzeń będzie można przeczytać na oficjalnym profilu Veturilo – Nextbike Polska, oraz na stronie veturilo.waw.pl.

d3b61hy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b61hy
Więcej tematów