Trwa ładowanie...

Ulica Wóycickiego się sypie. "Konieczny pilny remont"

Roboty zaczną się już dziś późnym wieczorem.

Ulica Wóycickiego się sypie. "Konieczny pilny remont"
d4j36q1
d4j36q1

Zarząd Dróg Miejskich poinformował, że podczas prac mających poprawić bezpieczeństwo pieszych (m.in. budowy azyli) okazało się, iż ulica Wóycickiego na odcinku od Pułkowej do Palisadowej jest w fatalnym stanie. Nawierzchnia jezdni kwalifikuje się do natychmiastowego remontu. Stąd już 24 listopada o godz. 22.00 ten odcinek zostanie wyłączony z ruchu.

Drogowcy zakładają, że uda im się przeprowadzić frezowanie do piątku 27 listopada. Tymczasem kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia i omijać remontowany fragment jadąc Pułkową do trasy Mostu Marii Skłodowskiej-Curie, i dalej ulicą Nocznickiego do Wólczyńskiej. Zmiany nie ominą również pasażerów komunikacji miejskiej.

Zamkną ulicę Wóycickiego – zmiany dla 114, 181, 303, 701 i N41. Dodatkowo na ulice wyjedzie linia Z14.

— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa)

Autobusy linii 114 będą kursowały na trasie skróconej: Bródno Podgrodzie – Metro Młociny. Z kolei do przystanku Młociny-UKSW dowiezie podróżnych tymczasowa, zastępcza linia autobusowa Z14. Pozostałe autobusy również zostaną skierowane na objazdy. Chodzi o linie: 181, 303, 701 oraz N41. Ze szczegółami wszystkich zmian można zapoznać się tutaj .

d4j36q1
d4j36q1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j36q1
Więcej tematów