Trwa ładowanie...

Uczniowie z Mazowsza rozpoczęli ferie. W Warszawie ruszyła „Zima w mieście”

Miasto przygotowało m.in. zajęcia teatralne, edukacyjne i sportowe.

Uczniowie z Mazowsza rozpoczęli ferie. W Warszawie ruszyła „Zima w mieście”
d30knjk
d30knjk

1 lutego została zainaugurowana tegoroczna edycja akcji, a dzieci i młodzież rozpoczęli ją „Sportowymi feriami na lodzie”. Łyżwiarze, na lodowisku przed PKiN mogli się bawić np. w towarzystwie Pingwinów z Madagaskaru. I trzeba przyznać, że pomimo braku mrozu humory dopisywały.

– Pomimo tego, że pogoda chwilowo nie sprzyja zimowym sportom, mam nadzieję, że ferie spędzicie aktywnie i radośnie, a przygotowane przez nas atrakcje Wam w tym pomogą – mówił podczas inauguracji Jarosław Jóźwiak, wiceprezydent Warszawy. – Czekają na Was nie tylko lodowiska, ale też zajęcia edukacyjne, teatralne, plastyczne czy sportowe – dodał Jóźwiak.

Dziś pierwszy dzień ferii. Pomimo mało zimowej aury życzę warszawskim uczniom udanego wypoczynku!

— Warszawa (@warszawa)

d30knjk

Warto wspomnieć, że korzystanie z lodowiska przed PKiN jest całkowicie bezpłatne. Jedyny koszt dotyczy ewentualnego wypożyczenia łyżew, jednak dla najmłodszych w okresie ferii przewidziano zniżki. Co więcej, od 1 do 12 lutego, od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-13.00 pierwsza godzina, dla uczniów z ważną legitymacją jest bezpłatna. Ta sama zasada dotyczy grup zorganizowanych, z konkretnych stołecznych placówek edukacyjnych.

d30knjk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30knjk
Więcej tematów