Trwa ładowanie...

Tramwaj z dentystką w środku!

Wyruszy już w najbliższą sobotę!

Tramwaj z dentystką w środku!
d386cnk
d386cnk

15 września, w sobotę na stołeczne tory po raz kolejny wyjedzie specjalny tramwaj, w którym znajdzie się... gabinet dentystyczny. Każdy, kto do niego wsiądzie, będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad stomatologicznych. Oprócz fachowców, w pojeździe znajdą się też znani i lubiani, m.in. Henryka Krzywonos czy Dorota Wellman.

Pojazd kursować będzie w godz. 10.00 – 14.00 na trasie: Pl. Narutowicza - Al.Jerozolimskie - Most Poniatowskiego - Al. Waszyngtona - Wiatraczna. Przejazd stomatologicznym tramwajem jest bezpłatny.

Dentobus Wiewiórki Julii, bo tak nazywa się ten pojazd, to inicjatywa fundacji Wiewiórki Julii i jest częścią akcji, która ma za zadanie zebrać pieniądze na zakup i wyposażenie większej liczby dentobusów. Będą one jeździć po kraju i udzielać pomocy stomatologicznej dzieciom i młodzieży.

d386cnk

Jak możemy przeczytać na stronie fundacji, każda placówka – szkoła, dom dziecka może zgłosić się do udziału w bezpłatnej akcji poprzez wypełnienie formularza na stronie fundacji www.wiewiorkajulia.pl. Powyższe działanie pozwoli na przygotowanie wstępnej dokumentacji medycznej małych pacjentów w poszczególnych miejscowościach, a także na opracowanie harmonogramu badań i mapy miejscowości dla projektu Dentobus Wiewórki Julii.

Życzymy miłej podróży ;)

d386cnk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d386cnk
Więcej tematów